Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cand " conspiratiile " devin realitate....


RST

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 729
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Acum 10 ore, Marele Savant a spus:

taranii arau, semanau si etc atunci cind dorea muschii lor,

Mare Savant, romanul istet are o vorba: Daca, primavara, vezi prima data barza in zbor, o sa ai recolta bogata, daca o vezi pe pamint, o sa ai recolta slaba. Ia gâci de ce?

Link spre comentariu
Acum 1 oră, icar a spus:

Mare Savant, romanul istet are o vorba: Daca, primavara, vezi prima data barza in zbor, o sa ai recolta bogata, daca o vezi pe pamint, o sa ai recolta slaba. Ia gâci de ce?

draga, presupunind ca nu ai probleme cu intelegerea unui text, nu denatura discutia! referirea mea a fost vis-a-vis de afirmatia ca boierii nu stiau cind trebuie arat sau cules!

Link spre comentariu

Da Mare Savant, dar acolo e un text intreg, care spune si "taranii arau, semanau si etc atunci cind dorea muschii lor," eu la asta faceam referire, ca nu prea seamanau cind doreau muschii lor, ci atunci cind trebuia.

Stefane, tu nu stii de polemica oului? 

Si, una peste alta, eu chiar scriu relaxat, ca doar vorbim la un pahar de vorba!

Link spre comentariu
Acum 55 minute, BRANCA a spus:

 Că tot e vorba de conspiraţii.Uite un "băiat" care ştie cum se poate lucra.

 

 

Pai PNL nu facea parte candva din USL?

Lupul isi schimba parul, nu si naravul. Tu ce credeai ca fac pe la spate in timp ce-l atacau pe Voiculescu.

Editat de Alphsoo
Link spre comentariu
1 hour ago, BRANCA said:

 Că tot e vorba de conspiraţii.Uite un "băiat" care ştie cum se poate lucra.

 

Peste tot sunt baieti "destepti":

Păienjeniș financiaro-amoros la Institutul Oncologic București. Cel mai bogat lider de sindicat din România, ”Faraonul”, legături periculoase cu descurcăreața Steluța. Managerul și-a asumat concubinajul cu șefa asistentelor

Quote

Dincolo de criza medicală, pandemia a creat uriașe oportunități pentru ”băieții deștepți” din Sănătate, firmele ”de casă” ale acestora câștigând licitații pe bandă rulantă. Rezultatul: profituri de milioane. Unul dintre acești ”băieți” (Bogdan Tănase) este omul ex-ministrului Sănătății, Vlad Voiculescu, iar numele lui este legat de actuala criză a medicamentelor de cancer.

 

Link spre comentariu
5 hours ago, icar said:

Daca, primavara, vezi prima data barza in zbor, o sa ai recolta bogata, daca o vezi pe pamint, o sa ai recolta slaba. Ia gâci de ce?

Haide, bre, ca pana a ajuns pe pamant, o fi venit tot in zbor, nu teleportata. Altfel, se putea spune ca cine se trezeste de dimineata, departe ajunge. 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, Liviu M a spus:

fierb oole. 

Corect se spune oolele.

Acum 11 minute, Mircea a spus:

trezeste de dimineata, departe ajunge.

Lasind la o parte comentariul de dragul comentariului, da, asa este!

Acum 2 ore, Alphsoo a spus:

Toti sunt o apa si-un pamant

Asta e un motiv pentru care nu merg la vot. Doar no sa-i pun eu acolo, de unde pot fura la greu, tot pe mine!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări