Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Se mai castiga ceva din reparatii, depanari ?

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Prea multi pe dracu. Din moment ce se cauta oameni ca sa lucreze si abia ii gasesti...

Nu avem destui oameni sa luam banu strainului si sa il aducem la noi in tara dar lumea se plange ca is prea multi aitisti...

 

Parca erai patron...:limb:

 

Dorofteius nu stiu ce povestesti tu acolo. Un star furaciune e 1209 1500 si merge pe orice laptop nu pe dell de nu stiu care.

Stiu bine ce vb, willy din cluj adica omul ala de face reverse engineering si are site favut de el de codari online automate il foloseste plus multe altele.

 

Apropoa omul s a lasat de programare si lucreaza pt el tinand site ul ala.

Si iti dai seama ca si full stack cu experienta lui nu lucra pe bani marunti...

 

Scule speciale iti trebuie pt chestii complicate nu sa codezi un rahat de airbag. Nu de aia in alte orase se face cu 150 200lei. Dar la cluj cer si 600 pt ca fraieri se gasesc sa dea.

Link spre comentariu
Acum 25 minute, Rammstein a spus:

Pentru că sunt prea mulți it-iști pe metrul pătrat. 

La nivel UE este penurie! Nu ar fi rau sa taiem noi cea mai groasa felie de tort! (in viitor si la toaleta vom avea un soft :57)

Editat de merck
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Sharky a spus:

O scula audio nu e un cazan cu care umbli zilnic si de care ai nevoie.

sigur, daca este vorba de un muzeu! altfel, la ce ai cumpara-o daca nu o folosesti?

P.S. se ''usuca''  electroliticii in ea daca sta degeaba! dar e de bine, inca se fac bani multi din inlocuirea acestora!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări