Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Acu' 48 de ani


Postări Recomandate

Cine mi-o fi modificat postarea, ca eu nu-mi amintesc de asa ceva ?

Toate masinile mai vechi se modelau cu mana dintr-un fel de lut in faza de proiectare. De aici sunt liniile fluide. Pe urma au aparut calculatoarele, din ce in ce mai bune, deseneaza curbe tot mai sofisticate, dar lipsite de orice caldura umana. Vezi cam orice masina din ultimii 10 ani.

Link spre comentariu

D'aia mi-o modificat postarea ? Am criticat un Jaguar produs de Tata Motors ? Nici macar nu-mi mai aminteam, dar e bine sa fie cineva cu dosarele la zi ?

Yaris ce zici ca are nasol, ca sa ma pregatesc pentru a mea, ca n-am schimbat nimic in 11 ani si sunt tare nelinistit din cauza asta.

 

Ba nu, am schimbat o telecomanda, ca am spart-o si carcasa nu mai fixa bateria bine.

Link spre comentariu

Nu ți-a modificat probabil nimeni nimic, eu moderez aici și nu stau să fac farse din astea. Acolo a fost probabil o eroare soft a platformei.Dacă era ceva neconform cu Regulamentul o ștergeam direct, n-o stâlceam în halul ăla, iar pe topicul ăsta intru foarte rar. Acum, fiindcă oricum tot nu se înțelegea nimic din ce a fost inițial acolo, am șters-o și pe ea și comentariile ulterioare.

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări