Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Receptor VLF


Mark S

Postări Recomandate

23 minutes ago, mama said:

Vezi cum se dă fraierul de gol? (sau "papagalul" ca să mă exprim în termenii folosiți de celălalt eu al tău):85

Am specificat eu vreun nickname? Cum de ai reacționat tocmai tu când eu mă puteam referi la oricare alt user care a postat pe acest topic?

 

PS

Nu are sens să pierd timpul și să fac mai mult offtopic decât este deja, căci aș putea demonstra că sunteți una și aceași persoană doar punând niște capturi în care se vede clar același limbaj, stil de exprimare și similitudine de idei.

DA domnule ai dreptate.
ESTE cu zici TU. Acum te rog frumos sa taci putin.
Eu chiar urmaresc ce spuns ceva oameni pe aici.
Si poate nu sunt singurul.
Opreste-te.

Link spre comentariu
25 minutes ago, core sma said:

DA domnule ai dreptate.
ESTE cu zici TU. Acum te rog frumos sa taci putin.
Eu chiar urmaresc ce spuns ceva oameni pe aici.
Si poate nu sunt singurul.
Opreste-te.

Păi de ce? Nu mai știi nici tu ce faci și ai nevoie să te dedublezi aici, pe forum, jucându-te de-a Dr. Jekyll and Mr. Hyde ca să poți înțelege?

Și vezi că eu scriu, nu vorbesc ca să nu poți auzi ce zic alții în timpul ăsta, deci poți înțelege la fel de ușor ce mai scrii tu de pe celălalt cont chiar dacă eu sau alții postăm și altceva.

Nici măcar cu "argumentul" ăsta n-ai nimerit-o!

 

LE

Mă abțin să fac vreo remarcă la ce IQ ar trebui să aibă cineva ca să se folosească de un astfel de "argument"

Editat de mama
Link spre comentariu
12 minutes ago, mama said:

Păi de ce? Nu mai știi nici tu ce faci și ai nevoie să te dedublezi aici, pe forum, jucându-te de-a Dr. Jekyll and Mr. Hyde ca să poți înțelege?

Și vezi că eu scriu, nu vorbesc ca să nu poți auzi ce zic alții în timpul ăsta, deci poți înțelege la fel de ușor ce mai scrii tu de pe celălalt cont chiar dacă eu sau alții postăm și altceva.

Nici măcar cu "argumentul" ăsta n-ai nimerit-o!

@mama
Pana la urma ce doresti?
Am recunoscut ca AI MEREU DREPTATE !

TU ai dreptate A PRIORI in orice subiect de pe acest forum..
Opreste-te mai omule.
NU TE CONTRAZIC.
MAI CALM. ESTI PERSECUTAT ?
Pot sa ma jignesti cat vrei, nu pot sa ma cobor la asa ceva.

 

Editat de core sma
Link spre comentariu

@RST
A zis cineva mai sus. Trebuie sa pui si un ceas acolo.
Nici banda internet nu prea este.
Posibil sa fie ceva interesati care sa se aboneze la canalul tau. Pana atunci nu ai ce face decat "munca patriotica".

Eu sunt convins ca sunt multi care urmaresc subiectul.

Posibil ca din cauza 'iesirilor' tale bahice (scuza zicerea) sau a celor care tot bruieaza pe aici sa nu se exprime prea multa lume.
 

Link spre comentariu

Vorbeste si tu adminii acestui forum.
Daca in canalul youtube faci si referire la elforum... Daca si ei sunt de acord,
ceva abonati poti sa ai .
Si a apoi ai bani si de alte conditii tehinice.
Topicuri sau video youtube cu desfundat WC, turnat ciment in curte, ascutit lame de ras sau indreptat cuie rugine am tot vazut :)
Bafta.

Editat de core sma
Link spre comentariu
  • Administratori
Acum 2 ore, validae a spus:

Dacă vreţi să jucăm ca la carte, OK....mare grijă ce postaţi de acum.

 

Dece ? 

A fost mutat la discutii diverse, nici aici nu au voie sa postese pe langa subiect ? Daca era unu pur stintific era unde ar trebui sa fie 

Link spre comentariu
Acum 24 minute, Vasile a spus:

 

Dece ? 

A fost mutat la discutii diverse, nici aici nu au voie sa postese pe langa subiect ? Daca era unu pur stintific era unde ar trebui sa fie 

Mutat sau protejat ?

Link spre comentariu

Atunci când atragi  atenția că înregistrarea unor semnale este făcută în condiții care nu demonstrează veridicitatea existenței acestora și cu aparatură despre care nu a fost demonstrat prin niciun test preliminar performanțele și stabilitatea necesare pentru așa ceva nu este bășcălie. Și nici măcar ceea ce am scris în continuarea postării pe care mi-ai șters-o nu poate fi considerat bășcălie atât timp cât "experimentul" descris ca fiind personal :rade: a generat "rezultate" care pot fi la fel de "corecte" ca cele cu care se tot laudă inițiatorul, desfășurate fiind în același gen de condiții "științifice"

 

LE

Am mai scris cu câteva pagini în urmă că niște rezultate similare pot posta și eu înregistrând cu un microf9n zgomotele din țeava de apa de la baie, și mai trag și apa la WC să se vadă și "unda", adică evenimentul. tu de unde știi ce face el în realitate acolo?

 

Editat de mama
Link spre comentariu
3 minutes ago, mama said:

Atunci când atragi  atenția că înregistrarea unor semnale este făcută în condiții care nu demonstrează veridicitatea existenței acestora

Asta e proba de rautate, s-a explicat si chiar aratat din "aparatura".

3 minutes ago, mama said:

și cu aparatură despre care nu a fost demonstrat prin niciun test preliminar performanțele și stabilitatea necesare pentru așa ceva nu este bășcălie.

Asta e adevarat si este chiar baza "bascaliei" invocate de colegul cu baston.

3 minutes ago, mama said:

Și nici măcar ceea ce am scris în continuarea postării pe care mi-ai șters-o nu poate fi considerat așa ceva atât timp cât "experimentul" descris ca fiind personal :rade: a generat "rezultate" care pot fi la fel de "corecte" ca cele cu care se tot laudă inițiatorul, desfășurate fiind în același gen de condiții "științifice"

Lasand la o parte injuriile repetate, el este un neinteles si noi nu pricepem chestii simple.

 

Totusi, colegul cu bastonul are dreptate in 2 privinte:

1. Nici nu-l lasam sa se plictiseasca singur. Nu e chiar treaba nimanui cum pierde timpul colegul Felix.

2. Parafrazand o personalitate: nu te incaiera cu un zapacit, ai sa te faci de cacao, iar zapacitului chiar ii va face placere.

 

Link spre comentariu
  • Administratori

Dar dece trebuie sa va contrati ?

 Vezi ca interlocutorul o stie pe a lui ii dai pace si iti vezi de treaba. Daca el crede ca 5g transmite virusi asa o fi... 

 

Eu am invatat demult sa nu mai dau cu capul in "bolovani" ca imi sparg capul singur

Link spre comentariu
Acum 17 minute, Vasile a spus:

Dar dece trebuie sa va contrati ?

 Vezi ca interlocutorul o stie pe a lui ii dai pace si iti vezi de treaba. Daca el crede ca 5g transmite virusi asa o fi... 

 

Eu am invatat demult sa nu mai dau cu capul in "bolovani" ca imi sparg capul singur

Like!

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări