Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Hai sa mai vorbim despre tehnologie.


Sharky

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 495
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Acum 4 ore, Sharky a spus:

Auleo. Am gafat o si eu. N am mai intrat pe topic.

 

Imi cer scuze, sincer.

 

Lasa ca la urmatorul motor cu apa complet revoluționar o sa fiu mai atent cand il postez.

 

Sa ai grija sa dedurizezi apa inainte ca altfel il gripezi cu calcar.

Link spre comentariu
  • 4 săptămâni mai târziu...

Patraru a avt un invitat, cu sute de inventii, normal, nebagate in seama. Asta a facut o masina de spalat care producea curent, spala hainele si nu stiu ce fras mai facea, mormal, fara sa fie conectata la retea! Mai avea o galeata de...curent! Patraru era convins ca asa e!

E plin netul de inventii, uriasi de 30 de metri, tuneluri in Bucegi, piramide construite de extraterestrii, avioane care arunca chimicale, holograme pe cer  si...aministi care cred tot!

De când cu pandemia, nu ma mai mir de nimic!

Editat de icar
Link spre comentariu
  • 4 luni mai târziu...
Acum 43 minute, Stefan a spus:

Îmi imaginat că o rachetă antitanc are ceva electronică dar nu în halul asta. Nu îmi vine să cred că s-a folosit atâta tehnologie doar pentru a pocni cu tanc și că tot ce e acolo devine cenușă.

 

 

Stau si ma gandesc ce tehnica o fi prin avioanele alea f22 f35 de costa pe la 200 milioane $. Sau prin sistemele alea antiracheta patriot

Link spre comentariu



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări