Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Doar bancuri ...

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

Ceausescu la carma tarii.

 

Un student la Politehnica , din Angola, intarzie la cursuri. Profesorul il intreaba:

 

- De ce ai intarziat la cursuri Zulumbu?

 

- Venit spre faguldade, ajuns intezsectie, interzectie blocat, trafic blocat, tot blocat. Trecea Ceausescou cu camasa in gura.

 

- Cum adica? Nu am inteles. Cum trecea Tov. Ceausescu cu camasa in gura? L-ai vazut tu?

 

- Nu vazut la mine. Toata lume zicea: Cucamas in gura ta!!

Link spre comentariu
Un om extenuat merge la psihiatru și îi spune:

– Domnule doctor nu mai pot, vă rog să mă ajutati cumva. De fiecare dată când adorm visez că împing cinci TIR-uri de la Cluj la Mureș și după aceea de la Mureș la Cluj. Dimineață mă trezesc foarte obosit.

Medicul își răsfoiește cărţile, analizează, se gândește puțin și spune:

– Nici o problemă, data viitoare înainte sa te culci îți imaginezi că împingi cele cinci TIR-uri doar de la Cluj la Mureș, că vin eu și le împing de la Mureș la Cluj.

Sperând că va funcționa, omul pleacă.

Nu după mult timp apare încă un om. Și el se plânge medicului:

– De vreo lună încoace mă trezesc terminat domnule doctor. În fiecare noapte am același vis, în care fac dragoste cu zece femei superbe. Ce să ma fac? Eu chiar nu mai suport! Sunt foarte extenuat!

– Simplu, înainte să te culci imaginează-ți că faci dragoste doar cu cinci, iar cu celelalte cinci femei fac eu dragoste.

-Dar de ce sa nu-mi imaginez ca faci dumneata sex cu toate 10 ? Sa ma pot odihni.

-Dar , mai da-le dracu ca mai am de impins si un tir pana la Cluj

Link spre comentariu

Arca lui Noe se misca haotic in toate partile. Coboara Noe la compartimentele animalelor sa vada ce se intampla si gaseste toate animalele practicand sexul.
− Opriti imediat orgia asta! Eu v-am salvat viata si voi drept rasplata imi stricati arca?
Animalele au ascultat si s-au oprit.Atunci Noe s-a gandit ce sa faca pentru mai departe si a facut programarea pentru saptamana viitoare cu ziua si ora cand fiecare pereche putea sa faca sex.
A scris niste bonuri si le-a dat tutror masculilor cate unul. Dupa un timp, maimutoiul batea pumnii unul peste altul in semn de bucurie rautaciosa catre maimuta si-i zicea:
− Miercuri la 4 ai sa suferi mult! Faza se repeta de mai multe ori, asa ca maimuta se duce sa se planga la Noe. Noe il cheama pe maimutoi sa-l cerceteze.
− Ia zi de ce superi maimuta, si ce inseamna ce spui?
− Pai am pierdut bonul cu programarea la poker, cand jucam cu magarul!

Link spre comentariu

Intr-un restaurant, la patru mese diferite si apropiate, se aseaza 4 barbati.

- Ce doriti? intreaba chelnerul...

- Un mar! spune primul...

- Un mar! spune al doi-lea...

- Un mar! spuse al trei-lea

- Un mar! spune al patru-lea..

Cei patru se privesc uimiti, cu simpatie si se prezinta raciproc:

- Adam.

- Paris.

- Wilhelm Tell.

- Newton.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări