Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Mivarom se reinventeaza

Evaluează acest subiect


Marian

Postări Recomandate

Mivarom  are  si  multe  probleme  pe  partea  de  ce  prezinta  in  fotografii  la  vanzare  efectiv  si  ce  primesti  in  realitate  .  Nu  poti  sa  afisezi  aceleasi  fotografii  pt.  componente  cu  parametri  diferiti sau  fabricanti  diferiti    care  nu  reflecta  realitatea  ,  in  plus la multe  componente  lipsesc  cu  desavarsire  descrierea  cu  minimul  de  specificatii  tehnice    ceea  ce  nu  este  normal  si  legal  .  Dar  ma  rog  asta  este  nu poti  sa  ai  pretentii  mai  mari  la  banii care  ai  dai pt.  niste  chinezeisme   decat  de  acum  incolo  cand  treaba  sa  schimbat  ! 

Link spre comentariu

N-o sa dispara nimeni, nici nu vor renunta, din contra, cititi una dintre postarile mele anterioare.

Sunt foarte aglomerati/cautati, am vazut asta cu ochii mei, n-au nici un motiv sa renunte la ceva profitabil, este doar un mod de evolutie, o strategie a lor, ca va fi sau nu castigatoare ramane de vazut.

Link spre comentariu
Acum 19 minute, maresaldeflota a spus:

Nu întotdeauna, am vrut sa iau ceva de la ei de 1500 de lei iar transportul era 550, m-am lispit! 

pina asta vara, am avut furnizor din sua care expedia in Ro si o comanda de 10 dolari cu DHL-ul, transportul fiind gratuit. treaba asta a durat cam doi ani, probabil ca pina la urma s-au prins ca Romania nu este un stat al sua si ca platesc mai mult pe transport decit valoarea comenzii!!!

 

 Apropo, stie cineva daca Comet lucreaza din nou cu persoane fizice?? pe site nu scrie nimic care sa ma lamureasca!

Link spre comentariu

Nu stiu daca a mai sesizat cineva dar asta chiar e discriminare -  ,,Notice that for EU orders minimum order amount is 100EUR. For Bulgaria and Hungary the minimum order amount is 25EUR. Orders below this amount will not be considered valid.,,

Daca se facea cu plata in avans de pe card nu mai existau probleme de retur colete neridicate. Oare ce or avea bulgarii si ungurii in plus fata de noi?

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări