Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Acronn LED3201


Postări Recomandate

Televizorul este adus din Italia. A venit la mine cu leduri arse. Dupa rezolvare, am vazut ca este "dotat" doar cu receptie digitala "extraterestra".

Am accesat MS cu secventa MENU+1147, sa vad daca pot schimba sa-i dau si receptie DVBC, dar nu am gasit asta in optiunile lui de service.

Daca are cineva un soft sa se potriveasca la main TP.SIS231.P83 si panel TH315LK11-ABW4 (LM315TA-T01), si mi-l da si mie, îi mulțumesc și raman dator !

Link spre comentariu
Acum 39 minute, Florinel TV a spus:

 

Asa spune un coleg:nebunrau:

Eu nu am spus ca esti betiv!Am stat si m-am gandit incercand sa gasesc o explicatie.

Am spus ca probabil ai baut/sau bei prea mult,apoi ti-ai adus aminte de diverse chestii,printre care si aceea ca m-ai rugat a doua oara sa-ti mai fac un cont pe Remont.Ti-am explicat atunci ca nu am mai putut si probabil ai crezut ca nu mai vreau.Dupa care ai inceput tirul de injuraturi in privat.

Si cum fiecare la bautura ne aducem aminte diverse lucruri mai bune sau mai putin bune,probabil ti-ai adus aminte si de mine si ai inceput sa ma injuri in privat pe diferite nume de user.

Ti-am zis ca nu-i nici o problema,nu cred ca esti un om rau,doar ca te-ai suparat .Nu ma deranjaza ca mai injurat.Ma deranjaza faptul ca puteai sa recunosti,ca de exemplu:"Andrei,am baut prea mult/am fost suparat/etc si am facut ce am facut".

Asta e tot ce am avut de spus pe acest subiect.

 

Scuze de interventia nepotrivita in topicul d-lui Geoky.

 

Link spre comentariu

Am dreptul sa intervin, deoarece este in topicul meu.

Adevaratul electronist, pentru mine este o persoana intelectuala, in a carui caracter nu trebuie sa incapa rautatatea sub nici- o forma, (cel putin sa ne straduim).

Chiar daca mai gresim, cu intentie sau fara, trebuie sa ne iertam unii pe altii, deoarece suntem o comunitate, repet : de oameni inteligenti., si constructivi, in toate aspectele vietii (sper !).

Asa ca va sfatuiesc din toata inima sa va impacati, deoarece ura este o otrava, care nu duce decat la moarte ... si dupa ce va fi citit, rog un moderator, sa stearga off-topic-ul, (chiar si pe al meu).

Multumesc !

Link spre comentariu
Acum 2 ore, andrei_ a spus:

Eu nu am spus ca esti betiv!Am stat si m-am gandit incercand sa gasesc o explicatie.

Am spus ca probabil ai baut/sau bei prea mult,apoi ti-ai adus aminte de diverse chestii,printre care si aceea ca m-ai rugat a doua oara sa-ti mai fac un cont pe Remont.Ti-am explicat atunci ca nu am mai putut si probabil ai crezut ca nu mai vreau.Dupa care ai inceput tirul de injuraturi in privat.

Si cum fiecare la bautura ne aducem aminte diverse lucruri mai bune sau mai putin bune,probabil ti-ai adus aminte si de mine si ai inceput sa ma injuri in privat pe diferite nume de user.

Ti-am zis ca nu-i nici o problema,nu cred ca esti un om rau,doar ca te-ai suparat .Nu ma deranjaza ca mai injurat.Ma deranjaza faptul ca puteai sa recunosti,ca de exemplu:"Andrei,am baut prea mult/am fost suparat/etc si am facut ce am facut".

Asta e tot ce am avut de spus pe acest subiect.

 

Scuze de interventia nepotrivita in topicul d-lui Geoky.

 

 

Andrei stii bine ca nu eu ti-am cerut sa-mi faci cont pe remont (la rusi)ok,tu mi-ai dat un cont la ei gratis tip cadou si iti multumesc pentru asta, dar asta nu inseamna ca te injur (nu sunt acel gen de om) (nu eu te-am rugat) , te-am rugat sa mai faci un cont pe remont daca se poate pentru un coleg de pe acest forum, eu am inteles ca nu se poate si nui bai, bun credema ca nu eu te injur pe privat ca nu am de ce, daca ma crezi bine,daca nu este treaba ta, cei ce injur pe privat injura si asta stiu sa faca, nustiu cum sa-ti dovedesc ca nu sunt eu, sa stii ca eu nu fac asa ceva, tu pentru mine esti un coleg ffoarte ok si mai ales sa te injur, atunci nustiu cum sa spun ca nu-mi permit

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări