Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Caiete - Service


Postări Recomandate

La 12.01.2021 la 6:05, alexis1 a spus:

In legatura cu radiohistoria.sk: La vremea cand am descoperit acel site, nu era nevoie de inregistrare/cont. Am descarcat doar ce m-a interesat: caietele service, in limba ceha sau germana, pentru IRIS, SOLO100, SOLO300, OMEGA, PACIFIC, SONG si schema RR EFORIE. Acum vad ca nu mai este posibil accesul la documentatie, la liber.

Mulţumesc.

Link spre comentariu

Multumesc Dl. Soldan, voi aplica semnatura Dvs. imediat. Sa stiti ca am cautat aici pe acest forum dupa "andante" dar nu am gasit zero rezultate. Iar eu am multe, multe descarcate de pe net pe care incerc sa la structurez si prelucrez. Insa de acum incolo pentru orice schema prelucrata am sa va intreb.

Link spre comentariu
Acum 14 minute, GIL41 a spus:

Are cineva caietul de service Gloria 4?

 

Am intrebat si eu de acelasi caiet de service cam acum o luna de zile ... Se pare ca versiunea aceasta nu exista.

 

Va puteti folosi totusi de cel existent pentru versiunea de Gloria 3. In afara, modulului alimentator si AAF, restul blocurilor sunt aproape identice.

Link spre comentariu
Acum 16 ore, globaldj a spus:

 

Am intrebat si eu de acelasi caiet de service cam acum o luna de zile ... Se pare ca versiunea aceasta nu exista.

 

Va puteti folosi totusi de cel existent pentru versiunea de Gloria 3. In afara, modulului alimentator si AAF, restul blocurilor sunt aproape identice.

Multumesc de sfat.

Numai bine.

Link spre comentariu
  • 2 săptămâni mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări