Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Doar bancuri ...


Postări Recomandate

Doi prieteni erau într-o zi pe terenul de golf. Unul dintre ei tocmai se pregătea să lovească , moment în care zărește o lungă procesiune funerară trecând prin apropiere.

Tipul se oprește cu crosa în aer, își scoate șapcă,  închide ochii și lasă capul în jos, cufundat în rugăciune.

Prietenul său zice:

- Vai, e cel mai frumos și mai mișcător gest pe care l-am văzut vreodată .

Esti un om absolut nemaipomenit.

Iar celălalt răspunde :

- Ce vrei, am fost căsătoriți 35 de ani! 

Editat de maresaldeflota
:)
Link spre comentariu

  Doua curve blonde au fost arestate de politie. La  eliberare, judecatorul le-a intrebat:
   - Voi ce o sa faceti pe viitor?
   - Eu am sa ma duc sa ma "ard"  cu unu’, dar sa ma "ard" bine de tot.
   - Iar tu?
  - Eu am sa ma marit si vreau sa fac un baiat. Vreau sa ajunga fotbalist de talie mondiala si sa rateze, de mai multe ori, cu poarta goala.
  - Bine, dar de ce?
 -  Ca sa strige tot stadionul: ,,Baga-mi-as **** in ma-ta !”

Link spre comentariu
  • Administratori

prost formulat acest banc

daca stia ca de import nu mai este dece a mai intrebat ?

 

formularea corecta ar putea fia asta:

anastezie de import!

de aia nu mai este

atunci de a noastra

na,,,

 

bancuri de facecur...

Link spre comentariu

  Un copil mergea cu autobuzul prin oras, stand exact pe locul de langa sofer urland cat il tineau puterile: 

    - Daca tata era un taur si mama o vaca, atunci eu asi fi fost un mic tauras. 

Soferul incepu sa se enerveze.

    - Daca tata era un elefant si mama o elefantica, atunci eu as fi fost un mic elefantel.

Soferul deja scoate fum pe nari de nervi.Copilul a trecut in revista o intreaga gradina zoologica, enervandul la maxim pe sofer. Nemaisuportand il intreaba:

    - Auzi baietica, daca tac-tu era un betiv si ma-ta o prostituata, tu ce ai fi fost?

Copilu zimbeste putin si ii da raspunsul:   

    - Sofer de autobuz, nene!!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări