Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Group-buy Amplificator SARA 2016_Continuare


Postări Recomandate

Deschid acest nou topic pentru a continua discutiile  din topicul cu aceeasi tema inchis de admin.

Va rog sa va rezumati strict la discutii on topic.

Exista in aceasta sectiune un alt topic dedicat detaliilor despre constructie.

Ar fi bine sa reusim sa nu incurcam cele doua teme intre ele.

 

Rog un moderator sa puna in ultima postare din vechiul topic un link catre noul topic.

Multumesc.

Editat de zvonacfirst
Link spre comentariu

Am explicat si eu, si Validae si PapaHell de ce au trebuit ascunse TOATE posturile lui Dan85.

Citeste ultimile posturi ale topicului anterior.

 

Am vrut sa repostez schema si cablajul  dar vad ca au disparut toate atasamentele posturilor ascunse.

Cine le are salvate este rugat sa le reposteze aici.

Editat de Shambala
Link spre comentariu
  • 1 lună mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

Salut,

 

Mai vrea cineva radiatoarele?https://www.tme.eu/ro/details/sk56_100_sa/radiatoare/fischer-elektronik/

 

Daca ne adunam cativa si merita pretul (reducerea), ma mai bag sa ajut grupul cu achizitia si distributia cum am mai facut in trecut. Adica sa ne adunam sa cumparam peste 10 bucati. Eu vreau doua. Le pot trimite cu posta catre voi dar as prefera cu curierul daca aceti contract ca sa fie mai ieftin. Va rog specificati cate bucati si cu ce transport. Peste 10 bucati, pretul este 129 lei bucata fata de 165 lei pentru o bucata!

Editat de CristiZ
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări