Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Materiale atelier serioase


GOOD-Q

Postări Recomandate

Acum 9 ore, darius_bv a spus:

Sunt cele mai bune reglete cu care am lucrat vreodata. Daca n-as fi luat deja cat sa-mi ajunga o viata, as fi luat din nou. 

sa stiti ca si cele negre cu 8 care se desfac in cite 2 si cele cu3 albastre sint super calitate

Editat de GOOD-Q
Link spre comentariu

Se pot pune in cos si sa astept sa mai postati chestii de interes pentru mine? Cu vanzarea tip spot trebuie platit transportul de fiecare data. Stiu ca poate fi complicat pentru dvs dar poate fi si simplu reducand numarul de colete. Tocmai ce am primit un colet.

Multumesc.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, zvonacfirst a spus:

Se pot pune in cos si sa astept sa mai postati chestii de interes pentru mine? Cu vanzarea tip spot trebuie platit transportul de fiecare data. Stiu ca poate fi complicat pentru dvs dar poate fi si simplu reducand numarul de colete. Tocmai ce am primit un colet.

Multumesc.

Primesc sugestii de genul-faceti un PDF si asa mai departe. 1 nu pot face PDF cu lucrurile care trec rapid- de ex 25 cutii relee bistabile au trecut saptamina trecuta in juma de zi,cind am freze indiferent de cantitate trec in aceeasi zi,la fel [rare cazuri] cositor cu plumb care 50 kg au trecut in citeva ore.Primesc intrebari-cind mai aduceti,vreau aia,vreau ailalta.Ca sa o lamuresc;dupa cum stiti se pot aduce ce aduc de peste 20 de ani DOAR in catitati uriase si doar cind se fac reduceri.Adica , daca studiati NICAIERI nu o sa gasiti virfuri JBC originale la 50 lei sau la 30 la pachete de 10.Dar ca sa aveti pretul asta eu tre sa aduc 1000 bucati ! Alt exemplu clestii Lindstrom -ca sa luati cu 100 lei [sint originali ,nu am fake-uri] eu trebuie sa aduc minim 200 bucati .Unele produse trec la engrosisti 3/4 din ele in prima zi.Restul -ma cert pe facebook ca de ce e posta 20 si nu 18 ,ca daca bag in plic e 16 ,etc ! Ca noi sintem pensionari cu handicap gradul 2 va rog sa trimiteti gratis.Mi se face mila de unii.Apoi ma injura ca desi am trimis moca ,a ajus in 5 zile ,el nu se poate deplasa la posta,etc.Cu porumbei calatori gratis nu pot trimite,nu vreti sa stiti cit costa numai benzile de impachetat saptaminal ! Apoi unii carora le-am trimis moca de multe ori multe,ma injura ca vind "materiale sanitare" in pandemie sau ca nu am masca nush pe unde in pandemia de trista amintire .Facerea de bine "te l-ai pe mata" zice o ruda apropiata  care e maghiar de origini din Cluj.Si exemplele pot continua.Dar ma opresc ca avem treaba multa in service 

Editat de GOOD-Q
Link spre comentariu
1 oră în urmă, zvonacfirst a spus:

Se pot pune in cos si sa astept sa mai postati chestii de interes pentru mine? Cu vanzarea tip spot trebuie platit transportul de fiecare data. Stiu ca poate fi complicat pentru dvs dar poate fi si simplu reducand numarul de colete. Tocmai ce am primit un colet.

Multumesc.

40-50 mai au ramas aseara din prima punga.Daca virati in cont vi le rezerv cit doriti.Nu ma incurcati asa si vi le trimit cind doriti singure sau impreuna cu altceva daca mai e ceva de interes.

Link spre comentariu
Acum 9 minute, zsjkuki a spus:

Bună ziua

Rezervați-mi mi 50 de bucăți și după masa va fac plata. 

Va multumesc

am pus ultimele pt colegul zvonacfirst de azi dimi deoparte,vad ca nu raspunde .Daca pina dupa masa nu raspunde, ma contactati si vi le trimit d-voastra.Altele verzi nu mai am. Am doar cele negre si albastre ,aceeasi calitate 

Link spre comentariu

Am raspuns in privat, scuze. Le doresc. Vi le platesc astazi. Daca vrea si colegul @zsjkuki le putem imparti jumi-juma, ca sa nu se supere. As vrea si alte culori daca sunt identice si se pot jumela.

Deci vreau 25 verzi 2 pini, 25 negre 2 pini, 25 albastre 3 pini si va virez astazi 75 lei. Dar va rog sa mi le pastrati in custodie la dvs.

Editat de zvonacfirst
Link spre comentariu
Acum 35 minute, zvonacfirst a spus:

Am raspuns in privat, scuze. Le doresc. Vi le platesc astazi. Daca vrea si colegul @zsjkuki le putem imparti jumi-juma, ca sa nu se supere. As vrea si alte culori daca sunt identice si se pot jumela.

Deci vreau 25 verzi 2 pini, 25 negre 2 pini, 25 albastre 3 pini si va virez astazi 75 lei. Dar va rog sa mi le pastrati in custodie la dvs.

Sigur,intreb colegul daca vrea cele 25 verzi 

Chiar acum, zsjkuki a spus:

Bună. Eu nu am nici o preferință de culori. 25 buc cu 2 pini și 25 buc cu 3 pini. 

perfect,asa va pun deoparte 

Link spre comentariu
Acum 11 ore, deneinvins a spus:

Dacă mai este valabil, vreau să cumpăr conectori de 200 (două sute) lei.

Dacă e posibil, vreau cu două și trei borne și cît mai multe culori.

Detalii prin MP. Mulțumesc !

 

 

3972961a-22d6-411a-812a-570005ee4df9.jpg

 

sigur,azi facc coletul,luni pun

Link spre comentariu
Acum 23 ore, GOOD-Q a spus:

Flux pen  lichid loctite X33S =16 lei,tresa absorbanta lungime 30 metri,lățime 1,5 mm=45 lei,Chemtronics USA

12196353-08cd-490f-8b30-98c11d733987.jpg

Posibil daca pen-urile Loctite sa se termine[mai e 1 ] sa fie inlocuite cu Kester Germany sau USA ,aceeasi calitate,acelasi pret 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări