Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

recomandare multimetru


Vizitator mihgeo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 127
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Craftsman ... fara dubii . Asa cum a spus dl . Dan cod , made in Korea e cu 3 clase de marime peste made in ... In alta ordine de idei , marca Craftsman este pentru comercializare pe piata canadiana . Acolo strictetea este mai mare ca la noi si in UE , nu ajung toate caricaturile chinezesti . Eu am avut un multimetru Craftsman ... l - am cedat cuiva de pe forum , care se pare ca este multumit . Si nu e chiar orice user ... nu ca asta ar fi neaparat o calitate a multimetrului . Ideea e ca lucreaza cu el sustinut , si s - a dovedit fiabil si de incredere .

Link spre comentariu

Dar de acumulatori de 9V nu au auzit domniile voastre ?, am luat de la Auchan două bucăți de circa 200mAh cu 15 Lei și i-am încărcat doar de trei ori într-un an. Nici nu merită să mai cumperi baterii alcaline, care nici ele nu țin mai mult de două-trei luni la utilizare intensivă. 

Link spre comentariu

L-ai luat din tara?

Este cumparat din tara de ocazie. (A fost insa adus din State)Referitor la baterie, nu-mi fac probleme.. nu va fi utilizat zilnic(am mentionat la inceput ca va fi folosit ocazional - este doar un hobby ), in plus are si AutoPowerOff pentru orice eventualitate.@Andrei -- Pentru lipit am achizitionat un kit(de la @Dxxx) si am construit o statie care_si face treaba foarte bine.http://www.elforum.info/topic/108373-concurs-kituri-statie-lipit-dxxx/  -- (post #6)

Acum astept sa se defecteze aparate prin casa :rade:

Editat de trafic
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări