Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

electroterapie


Vizitator abba

Postări Recomandate

Vizitator Gh. Balanescu

Stimate domn,

In cazul in care sunteti interesat si de MAGNETOTERAPIE sau aveti camarazi/cunostintze in FORUM sau exterior, urmariti si acest TOPIC si popularizati.

Sunt gata ptr. colaborare, multumesc anticipat!

G.B.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • 3 săptămâni mai târziu...
In 9 septembrie a.c. am participat la o prezentare organizata de Orinro in Bucuresti (in urma unei invitatii), am vazut teste cu BioTorus pe pacienti care afirmau ca efectul a fost benefic. Aparatele prezentate au produs o buna impresie in cadrul audientei.
Nu m-am numarat printre cei pe care s-au facut teste, insa, prin tragere la sorti mi s-a acordat un bonus de 300 euro pentru cazul achizitionarii aparatului. Pretul insa, mi s-a parut mare in raport cu posibilitatile mele, asa ca nu l-am cumparat, renuntand la bonus.

Firma e din Oradea (str. Brasovului 17).

Link spre comentariu

Explicaţiile despre efectele unora din aparate sunt cel puţin hilare. Mă refer în special la BIOquant, care printr-o sondă ce conţine un led Laser de mică putere poate scădea vâscozitatea sângelui doar prin iradierea unui punct aflat în nas :rade:

Mai mult aş avea încredere în acupunctură decât în gadgeturile de extorcat bani (mulţi, nu glumă) de la unele firme.Astea au noroc cu efectul Placebo, aţi văzut  oare prin spitale asemenea tâmpenii ???

Link spre comentariu
  • 7 ani mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări