Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Donaţii


Dj_Dog

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Donez VU-metru Kastan. pare nefolosit

Prefer livrarea personala in Bucuresti. Daca doritorul nu este din Bucuresti trebuie sa isi plateasca transportul .

Userul @Harhas Florin nu poate sa participe la aceasta donatie pentru ca nu si-a platit transportul la cele doua colete trimise spre el.

image.jpg

image.jpg

 

 

sunt interesat de vu-metru

sunt din bucuresti

Link spre comentariu
Vizitator Fuzzy192006

Donez modulul display de la un monitor Horizon 2206sw de 22 inchi. Același hardware a fost folosit pe mai multe tipuri de monitoare și televizoare.



E funcțional, dar are niște zgârieturi nasoale rău, ceea ce-l face viabil doar pentru aplicații precum monitoare pentru DVR sau centre de date, adică acolo unde calitatea imaginii nu e esențială.



Poze: https://imgur.com/a/cbeMt



Predarea se face în București, Foișorul de foc. Trimit prin poștă cu taxele suportate de doritor.

Link spre comentariu

Donez VU-metru Kastan. pare nefolosit

Prefer livrarea personala in Bucuresti. Daca doritorul nu este din Bucuresti trebuie sa isi plateasca transportul .

Userul @Harhas Florin nu poate sa participe la aceasta donatie pentru ca nu si-a platit transportul la cele doua colete trimise spre el.

image.jpg

image.jpg

 

 

 

Va platesc transportul dupa cum vam spus ca nu pot pune in cont la ING ca aici la mine nu este asa ceva sau nustiu eu , am sa va trimit cu posta sami lasati adresa pe MP pentru sa va trimit bani , acest lucru poate confirma si colegul iulian tv cu care am mai facut afaceri impreuna si iam trimis bani tot prin posta ca are si el cont la ING si nu am putut trimite bani prin acest cont , va multumesc pentru intelegere , si oricum nu ma interesa acest vu-metru

Link spre comentariu

Nu stiu la ce nivel faceti depanare dar am dezmembrat un monitor HP de 17" pt ca arata scurt(2ohm) pe placa LVDS. Cu ohmetrul am ajuns ca ar fi un pin de la integratul marcat. Daca puteti recupera din ce a mai ramas o mai tin o luna prin casa.

Dar si daca are cineva un ecran bun M170EG01 V.5 putem face un monitor pe care sa-l donam la un camin de copii, ceva.

003mmm.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări