Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Postări Recomandate

19 minutes ago, parutzu said:

Ai platit ceva taxe vamale sau TVA in plus ? cu ce ti-a venit coletul.

 Vreau si eu sa iau unul de pe acelasi site  https://www.hklrf.com/RT809H-51-Adapter_3647.html

Si vreau sa stiu la ce sa ma astept.

Ms astept raspuns.

Daca vine din afara comunitatii se plateste 19% tva + o taxa de 8 lei la vama la coletele de peste 150e

Editat de profimex
Link spre comentariu

Stie cineva ce se intampla cu scrierea nandurilor?, vad ca dupa rescriere nu mai afiseaza 'Write succesfull" nici nu mai face verificarea dupa rescriere...etc, e normal sa fie asa?, am pus si ultima versiune si degeaba, adevarul ca nu am mai scris de mult un nand si nu mai stiu cum se comporta programul cu noile versiuni de soft....Multumesc

 

test22-crop.jpg.c7bf12e6d4d9804922558d25ec6c043e.jpg

Link spre comentariu
La 08.12.2018 la 18:29, attilaa0 a spus:

La mine apare ,acuma l-am instalat.:aplauze Si cred ca e bine si capacitatea de 540Mbyte ,ca dumpul citit cu nand auto are exact la fel.

untitled.JPG

 

Deci cum spuneam , acest cip a fost adaugat , tot ce spun se adevereste cu update sau cu un patch :reytre cine intilneste memorii care nu le are in lista sunt rugati sa posteze si este posibil sa se rezolve (nu promit dar fac tot posibilul) am vrut sa adaug mai multe procesoare VCT dar din pacate nu se poate , asta este producatorul nu vrea sa adauge , dar pt. mine nui problema ca am postal 3  la care citeste , scrie multe procesoare VCT

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări