Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Divagatii politice in an electoral

Evaluează acest subiect


Postări Recomandate

  • Administratori

Cacealma sau nu pentru oamenii simpli care mor acolo este destul de tragic dar cand a interesat pe "elite" despre soarta omului de rand...

 

Toate razboaile din toate timpurile sunt niste cacealmale generate de niste debili mintali care doreau mai multi supusi si mai mult teren ca sa traiasca ei mai bine.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 133
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Acum 5 ore, Badman a spus:

 

Vor merge trotinetistii cu iphone ca aia sunt cei mai belicosi, nu am vazut un trotinetist care sa doreasca pace 👽

 

Eu daca ajung pe front fac ca astia

https://flux24.ro/fost-consilier-al-sefului-pentagonului-ucrainienii-se-predau-in-masa/

 

Mai asteapta putin ca se pare ca o sa le vina material de la hamericani

https://www.digi24.ro/stiri/externe/seful-republican-din-camera-reprezentantilor-cedeaza-si-anunta-ca-va-supune-la-vot-pachete-de-ajutor-pentru-ucraina-israel-si-taiwan-2764277

Link spre comentariu
  • Administratori

ipocrizie fara margini, doar noi avem voie, daca altcineva face ca noi este un golan :rade:

 

 

David Cameron, ministrul de externe al Marii Britanii:

Ce a făcut Iranul prin bombardarea Israelului a fost un act nesăbuit și periculos. Toate țările care se întrebau care este adevărata față a Iranului s-au lămurit.

 

Reporter:

Ce ar fi făcut Marea Britanie dacă o țară ostilă ar fi distrus unul din consulatele noastre?

 

Cameron:

Am fi luat măsuri foarte ferme.

Link spre comentariu

Eu stau relax. Tarile astea care tot au luat-o in barba, incep incet incet sa se ridice si vine si pay back day. Israelul deja sta cu mana intinsa sa primeasca pachetul de ajutor (adica parale) de la US. Si **** a fost ca pentru reusita, pachetul pentru UA, Israel si Taiwan a fost comun, ca pe bucati, Israelul niciodata nu primea vreun cent. Deci doar pentru un genocid in fasia Gaza ei au nevoie de parale, dar se infoaie la Iran! 🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări