Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

macOS Patcher. Unsupported Mac


iuliantv

Postări Recomandate

Salutare 

Apple Macbook Pro 15" A1286 EMC 2417 Core i7 2.2Ghz Intel HD Graphics 30005 and AMD Radeon HD 6770M with automatic graphics switching

poate a experimentat cineva patcher ,pentru instalare mac os ce nu e suportat in mod normal,si.mi poate da un pont ,ce ar merge ok pe aceste modele,deoarece macOS High Sierra 10.13.xx nu mai suporta google si pe youtube merge doar in hd ok,pe safarii nu prea merge ok youtube si multe altele

se pare ca macbook pro 2011 ,

au probleme pe video cu patcher,cu toate ca modele mai vechi sau mai noi nu .am instalat catalina ,se misca oribil,debia se incarca video pe yotube,merg sacadat,.....cu toate ca am ssd si 16gb ram,Monterey nu a vrut sa.l instaleze ca update mi.a dat erroare de partitie ca nu e suportata,si ca clean instal mi.a dat interzis

ce e ciudat ca EMC2417 nu apare in lista A1286 pe siteul oficial,dar apare in vanzari pe Eba..sa alli si nu sant singurul cu acest model,si ambele sant EMC2417

Va multumesc

e vorba sa instalez doar mac os,nu Linux mint,unbuntu.....sau Windows

 

 

Editat de iuliantv
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări