Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

forum exclusiv pentru depanatori


Postări Recomandate

http://forum.microprocesoare.ro

am deschis un forum care are ca tematica depanarea aparaturii electronice - deci este numai pentru depanatori , fara rubrica de umor , fara vanzari si alte subiecte

forumul are o capacitate de 20Gb , se pot uploada si downloada fisiere de catre oricine , nu trebuie decat sa fiti logati

in fiecare reply se pot pune maxim trei fisiere , fiecare din ele avand maxim 20Mb

va rog sa cititi rubrica " Regulament si Recomandari " unde am explicat pe intelesul tuturor cum se lucreaza cu acest forum

forumul este structurat sper destul de bine, astfel incat fiecare poate gasi rubrica in care sa posteze sau sa caute ce are nevoie

se pot cere scheme, manuale service , dumpuri , si orice aveti nevoie , se pot cere sfaturi privind defecte , meniuri service , etc

orcine este pasionat de depanare sau are nevoie de documentatie , este binevenit

Pentru inceput ma voi ocupa personal in saptamana care urmeaza sa uploadez aproximativ 2Gb de documentatie - tv - Hi-Fi - dvd - video , etc , ordonata pe categorii , urmand ca apoi , pe masura ce exista cereri de documentatie , baza de date sa se updateze cu respectivele manuale , scheme sau informatii

 

:smt006

Link spre comentariu

ar fi bun un poll.daca fac un calcul, 30(prima pagina)+30(un subforum)+30(topic)+30(reply pt. aplicat)+text=minim120sec. per topic :rolleyes:...inchipuieti sa parcurg mai multe topicuri.de ce oare numai la acest forum mi se deschid paginile in halu asta?mai trebui instalat vreun program (cel putin la mine in pc.)?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări