Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Lcd Philips 26PF5520D/10


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Pai cand s-a construit modelul asta : 26PF5529D/10 ,cred ca nu se inventase mufa ....usb,doar..... ps2  :rade: !!

Nu are magistrala de usb ,Dane!!!

 

De proba ,i-am pus o memorie goala(24c16) si pentru moment a aparut in coltul dreapta sus afisate simbolurile : ''F'',  ''SIMBOL DIFUZOR MUTE'' si ''SDM''.apoi  au disparut iar ledul de st-by s-a stins,nici verde ,nici rosu!!!

Editat de BUGHIU
Link spre comentariu

Nu are cum sa aiba acest tv-u samsung 26PF5529D/10 port usb....deci nici vb de asa ceva.....acest tv-u este putin cam vechiut ca sa aiba acest port usb.. :reytre 

Greseala mea ,nu e 26 PF5529D/10 ci 26PF5520D10    si e Philips nu Samsung,Florine ,scrie in titlul topicului

.....Am tastat gresit 9 in loc de 0!!!!   Merit asta :bataie

Editat de BUGHIU
Link spre comentariu

Greseala mea ,nu e 26 PF5529D/10 ci 26PF5520D10    si e Philips nu Samsung,Florine ,scrie in titlul topicului

.....Am tastat gresit 9 in loc de 0!!!!   Merit asta :bataie

Mersi pentru atentionare! Asta e se mai intampla,cum ati gresit dvs la model,asa am gresit eu la marca.Deci suntem 1-1 la greseli.  :reytre :rade:

Dar eu am si modificat,mersi pentru intelegere!

O zi minunata!

Editat de FLORIN IORDACHE
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări