Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Sirius PXA3000


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

La ce iti foloseste sa stii in clasa de functionare se incadreaza acel amplificator ?Incearca cu Google Search ...asta daca esti sigur ca ai scris corect tipul si marca amplificatorului .Noua ne este mai lene decat tie , asa ca te lasam pe tine sa cauti !

sa stii ca numele amplifului e corect si pe nea gogu nu gasesti nimic despre clasa de funtionare.cateodata esti cam rautacios :bataie
Link spre comentariu

La ce iti foloseste sa stii in clasa de functionare se incadreaza acel amplificator ?

Incearca cu Google Search ...asta daca esti sigur ca ai scris corect tipul si marca amplificatorului .

Noua ne este mai lene decat tie , asa ca te lasam pe tine sa cauti !

A , daaaaa ?...inseamna ca nu mai este nimic de spus .

Nu iti foloseste la nimic daca stii sau nu in ce clasa de functionare se incadreaza acel amplificator , iar numele marcii fabricantului l-ai scris gresit , asa cum remarcasem eu inca de la inceput .

@sisu : Nu ai avut nici macar onoarea sa recunosti ca ai gresit !

Cat despre rautacisme si rautaciosi , sa auzim numai de bine !

Link spre comentariu

Pai de fapt tu esti cel care a gresit , @sisu a dorit sa te sprijine , dar fara sa verifice cine dintre noi doi are dreptate . Eu am dovedit ca ai gresit numele firmei si nu cred ca iti va folosi vreodata la ceva informatia ca amplificatorul functioneaza in clasa H . Datorita caldurii de afara , mi-e o lene...nu mai conteaza nimic !

Link spre comentariu

Domne ca sa lamurim treaba si sa ramanem prieteni :dans: ma inereseaza clasa pentru ca vreau sa amplific 2 basi stiind ca, clasa AB se incalzeste (e buna la sateliti, ce am auzit si eu) si am gresit numele cu o liniuta:SIRIUS PXA-3000 fata de SIRIUS PXA3000!!! :tv

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări