Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Salut ! nu stiti ca sa ne dati mai multe informatii destre acest tv-u,adica procesorul,sursa,memoria,jungla,chassis-ul etc...... :da

 

Uitati va dau eu un linck de unde sa loati o schema pt un tv-u Sharp DV-7001S dar cred ca este asemanator cu DV-7002S imi aduc aminte eu ca modelele astea Sharp DV-7001S,Sharp DV-7002S si Sharp DV-7003S are acelasi chassis D3000,dar nu stiu sigur daca o fi vreo diferenta la componente intre astea trei modele de tv-uri Sharp. :scarpin

 

Daca doriti schema dati un click aici http://elektrotanya.com/sharp_dv-7001s_ ... nload.html si descarcati-o. :101

 

Astept raspunsul :dans:

 

Succes !! :aplauze

Link spre comentariu

Multumesc,sper sa-mi fie de folos,pt. ca are un defect ce nu-mi permite sa fac masuratori in timp util ; se schimba destul de des luminozitatea imaginii,cind prea tare cind prea putin si nu stiu inca daca este din G2 ,sau din alta parte.Cum pot sa ma inscriu pe site-ul care l-ati indicat,am incercat ,dar nu-mi permite inregistrarea ?

Link spre comentariu

Va salut! Pentru a fi membru pe acel site trebuie sa raspunzi la 5 cred intrebari de electronica si daca reusesti iti da acceptul si parola eu asa am procedat, si pot descarca pana la 15 scheme pe zi, daca le descarc pe toate 15, mai pot descarca dupa 48 ore.

De aproximativ o luna am incercat sa-mi fac cont,dar nu poti scrie daca nu te invita.Scie clar in limba maghiara,ca nu da acceptul.Sau atunci unde pui intrebarile daca nu te lasa sa scri?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări