Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Schema magnetofon TESLA CM 130


Vizitator kromak

Postări Recomandate

Vizitator kromak

Caut de 2 luni schema pentru magnetofonul meu TESLA CM 130 si nu am gasit nimic. :cry: M-am inscris pe o gramada de forumuri ca sa o gasesc ...... si ........ nimic. :cry: Ce se intampla?, oare chiar asa de rele sa fi fost?, totusi eu am fost foarte multumit de el. :nebunrau: Majoritatea condesatorilor nu le pot depista valorile. Nu se mai vad nimic pe ei si sunt cursi si umflati. :sparge: Daca as reusi sa ii schimb as fi cel mai fericit om din lume!!!!! :101 Va multumesc anticipat

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Vizitator kromak

nu prea se vad bineas aprecia daca ai gasi sa le copieziam incercat sa maresc imaginea si sa o scot la imprimanta dar nu se inteleg valorileMagnetofonul asta este copilaria mea si nu pot renunta la el. A functionat pana acum 2 luni pana a inceput sa bage fel de fel de zgomote si nu se mai auzea clar.De cand l-am cumparat (la mana a doua) acum 15 de ani nu a fost niciodata reparat si nici curele schimbate, iti dai seama ca nu pot renunta la el.Multumesc pentru efortul depus!!!!!!

Link spre comentariu
  • 2 ani mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 2 ani mai târziu...
  • 7 ani mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări