Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

tv Utok U24HD2A


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Acum 12 minute, modoran a spus:

Asta depinde daca iti convine sa dai 50 lei avand si sa te risti sa nu trimita nimic, chinezul este cinstit intotdeauna. Si la noi e 120 + vreo 50 lei transport + ramburs pretul total daca totul merge bine. Curierii au alte preturi pentru omul de rand.

multumesc de reclama,e anuntul meu,banii in avans se cer ,pentru a evita sa trimit colet si sa nu fie ridicat,si atunci cine plateste daunele? transport tur-retur

este user nou,ce poate intra pentru un post ,si gata,sa nu mai spun ca am platit transport pentru useri vechi pe acest forum,gen Giorgi.tv ,si inca vre.o 2 plus injuråturi de la alti gen R.M

dar asa sa oboisnuit romånul sa.i critice pe ai lui si sai ajute pe straini

Editat de iuliantv
Link spre comentariu
Acum 19 minute, modoran a spus:

Nu stiu al cui este anuntul, mie unul nu mi-ar conveni sa dau 50 de lei inainte. Exista okazii si la noi sau ebay, cred ca acolo nu prea merg tepele gen sa nu ridici produsul.

pai nu merge sa nu ridici produsul, pentru ca platesti in avans totul nu 50lei cum e in anuntul meu,si paguba ar fi  totala la destinatar,care a platit deja produsul si transportul,eu nu am auzit de plata ramburs pe ali expres sau ebay,dv? dar e usor de ...aruncat cu pietre,...anunturile mele sant pentru a evita neseriosii,celor de pe forum cu vechime le trimit fara avans si mai las si un 10-20lei din pret,sau mai mult cand suma e mai mare,altul sa fi fost si nu eu,credeti ca era nebun sa puna 200+ anunturi si sa dea teapå de 50lei,? sa nu mai spun ca in mare parte anunturile mele vin insotite de detalii,poze display,imagine....nu ca alti ce arunca o poza si codul pe net cu descrierea provin din tv cu display spart

 

Editat de iuliantv
Link spre comentariu
  • 1 lună mai târziu...

Este model mai vechi cred ca 2010 si nu merge din meniu sa serez analog sau HD, exista doar cautare automata si manuala. Pleaca de la 1 pana la 999 Mhz.  

1 oră în urmă, antonvasileeee a spus:

 

De ce nu se poate seta ?

 

Aici este problema ca acest tv nu merge setat, ma gandeam ca este un soft care sa reactoalizeze sistemul?!

Link spre comentariu
  • 5 luni mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări