Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cu si despre electronica => Grup pe facebook

Evaluează acest subiect


Marian

Postări Recomandate

Salutari.

 

Cand vine vorba despre electronica, facebook este plin de aberatii, plin de autointitulati ingineri electronisti, facebook este o platforma cu priza mult mai mare la tineri decat forumurile, si potentialul de prosteala in masa este mare, eu am creeat un grup pe facebook numit "Cu si despre Electronica&Electronisti" unde oricine poate posta orice tine de acest domeniu - electronica, respectiv tutoriale, prezentari, intrebari, vanzari, cumparari, promovari, recomandari...Si fiecare isi asuma responsabilitatea pentru cele ce se posteaza, inclusiv corectitudinea informatiilor. Vin aici pe acest topic pentru promovarea acelui grup ( cu aprobare in prealabil de la Validae ), si link catre el unde oricine se poate inscrie, singura regula este bunul simt pe care fiecare il are ( sau ar trebui sa-l aiba ), nu ne certam, nu ne tracasam si nu ne denigram reciproc, ci din contra, incercam sa facem ca si aici, o comunitate de electronisti.

A nu se intelege ca intentionez sa concurez Elforum, din contra, o sa incerc sa promovez acolo elforum atat cat o sa pot, este normal sa fac asta, tin mult la forumul asta chiar daca nu mai sunt moderator.

 

Vasile daca topicul ti se pare in neregula, il poti sterge fara explicatii, nu voi insista si nici nu voi protesta.

 

Aici este grupul:

https://www.facebook.com/groups/124900424877311/

 

Toate cele bune.

 

PS: As aprecia daca limitam caterinca la cote cat mai reduse.

Editat de marian
Link spre comentariu

Salutari.

 

Cand vine vorba despre electronica, facebook este plin de aberatii, plin de autointitulati ingineri electronisti, facebook este o platforma cu priza mult mai mare la tineri decat forumurile, si potentialul de prosteala in masa este mare, eu am creeat un grup pe facebook numit "Cu si despre Electronica&Electronisti" unde oricine poate posta orice tine de acest domeniu - electronica, respectiv tutoriale, prezentari, intrebari, vanzari, cumparari, promovari, recomandari...Si fiecare isi asuma responsabilitatea pentru cele ce se posteaza, inclusiv corectitudinea informatiilor. Vin aici pe acest topic pentru promovarea acelui grup ( cu aprobare in prealabil de la Validae ), si link catre el unde oricine se poate inscrie, singura regula este bunul simt pe care fiecare il are ( sau ar trebui sa-l aiba ), nu ne certam, nu ne tracasam si nu ne denigram reciproc, ci din contra, incercam sa facem ca si aici, o comunitate de electronisti.

 

A nu se intelege ca intentionez sa concurez Elforum, din contra, o sa incerc sa promovez acolo elforum atat cat o sa pot, este normal sa fac asta, tin mult la forumul asta chiar daca nu mai sunt moderator.

 

Vasile daca topicul ti se pare in neregula, il poti sterge fara explicatii, nu voi insista si nici nu voi protesta.

 

Aici este grupul:

https://www.facebook.com/groups/124900424877311/

 

Toate cele bune.

 

PS: As aprecia daca limitam caterinca la cote cat mai reduse.

Link spre comentariu

Ca asa am dorit eu :)

Bravo, ai gasit un loc unde sa fii sef.

 

Ar trebui sa stii ca pe elforum se incearca respectarea regulilor gramaticale. Validae era foarte strict in privinta asta, dar numai cu unii.

Ca si acum dealtfel. Daca altul ar face recrutari pentru alt forum ar fi banat definitiv in minutul doi.

Destul de urata treba, mai ales ca te-am sustinut de multe ori.

Link spre comentariu

Ce le mai place unora sa-mi caute nod in papura... S-ar lega de orice detaliu si ar pune sub semnul intrebarii orice preferinta sau decizie a mea, doar sa aiba motiv de critica!

 

Asa cum cineva bine imi spunea la un moment dat, am zis ce aveam de zis, cine e om de inteles, va intelege, cine nu.... NU.
Mai adaug doar ca exceptand pe Vasile si poate Validae, nu exista membru mai loial acestui forum decat mine. Putin imi pasa cine ma crede si cine nu!

PUNCT!

Editat de marian
Link spre comentariu

Există și înșiruiri de mai multe puncte , exprimă orice altceva decât un simplu punct :) .

Peste 90% dintre cei ce urmăresc activitatea ta sunt răuvoitori sau / și invidioși .

Asta e viața !

Ar trebui să te feresti de anumite persoane total nefrecventabile , fără competențe în domeniul nostru de interes , dar pline de calitați negative .

Link spre comentariu
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări