Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Materiale atelier serioase


GOOD-Q

Postări Recomandate

Am adus urmatoarele ,poze sint in istoric postari:

Loctite 401 si 406 -adeziv rapid 20 grame - 25 lei , Loctite 222 blocator suruburi- 20 lei , Loctite 454-adeziv rapid  gel [in tub] -30 lei,20 grame] ,vaselina industriasla [cea in recipient gen burduf] -15 lei [japan si USA]  ,spray contact ,LOCTITE 7039 de 400 ml -30 lei si Loctite 7200 [spray curatare zone murdare,unse ,cu pete vopsea,lipici ] -30 lei [aceste 2 sprayuri pe Loctite Romania costa peste 80 lei bucata !] ,perii ESD SAFE made in Japan si USA -10 lei/buc , periute cu peri metalici HAKKO JAPAN -15 lei , tresa absorbanta Chemtronics made in USA -5,5 lei/rola , freze carbura 3 mm diametru coada si 1,2-1,8 si 2,4 mm partea utila -pt CNC ,micromot Dremel,Proxxon etc -0,5 lei peste  50 buc ,0,3 lei peste 500 buc 

Editat de GOOD-Q
modificari : Loctite 406 s-au dat toate ,401 mai e o bucata ,vaselina -mai 2 flacoane
Link spre comentariu
8 hours ago, catalinsandu said:

Buna ziua,

 

Doresc si eu urmatoarele:

- Loctite 401 - 1buc

- Loctite 406 - 1 buc

- Loctite 222 - 1 buc

- Loctite 7039 - 2buc

- Loctite 7200 - 1buc

 

Multumesc,

 

Catalin

Loctite lipici mai am cred un gel 454 ,care e foarte ok ,si eventual cine doreste sau se combina cu altineva un Loctite 411 la juma de kil , in magazine e vreo 9 mil vechi , eu il dau la 150 lei ! Sprayuri sint 

 

7 hours ago, imreberes said:

Buna ziua

Daca mai sunt, as dori si eu

 

-Loctite 401 - 1buc

- Loctite 406 - 1 buc

- Loctite 222 - 1 buc

- Loctite 7039 - 1buc

- Loctite 7200 - 1buc

Lipiciuri nu mai sint , sprayuri da 

cine mai doreste comanda pe personala va rog sau pe mail,in oridinea comenzilor se vor expedia .Cine are noroc ,ca lipiciurile azi s-au dat toate ,vaseline de calitate mai am 2 

Editat de GOOD-Q
Link spre comentariu
4 hours ago, GOOD-Q said:

lipiciuri nu mai sint ,restul up 

suplimentar : ulei special -20 grade- + 300 grade  TURMOFLUID 40B recipient de 0,5L = 55 lei ,made in Germany 

mai 2 sprayuri LOCTITE :8201 ulei , 7039 contact  

Link spre comentariu

Pachet de 200 si de buc relee SCHRACK RT42024  la jumate pret.Pretul curet la mine este 1 leu/buc ,cine le ia toate -jumate de pret ! 

Daca sunt disponibili  va rog pentru mine !

Adaug 

1.perii ESD SAFE made in Japan si USA -10 lei/buc  doua buc

2.periute cu peri metalici HAKKO JAPAN -15 lei  doua buc.

Multumesc !

 

Editat de okean
Link spre comentariu
40 minutes ago, okean said:

Pachet de 200 si de buc relee SCHRACK RT42024  la jumate pret.Pretul curet la mine este 1 leu/buc ,cine le ia toate -jumate de pret ! 

Daca sunt disponibili  va rog pentru mine !

Adaug 

1.perii ESD SAFE made in Japan si USA -10 lei/buc  doua buc

2.periute cu peri metalici HAKKO JAPAN -15 lei  doua buc.

Multumesc !

 

S-a notat ,multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări