Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Materiale atelier serioase


GOOD-Q

Postări Recomandate

La cererea colegilor ce nu au mai ajuns  data trecuta am mai adus inca 2 letcoane JBC T245 A noi sigilate=240 lei/buc. 

Azi la cumpararea unuia ofer un virf C245 nou sigilat , modelul la alegerea mea in functie de stoc.Doar virful costa peste tot peste 100 lei....

Link spre comentariu

Vaselina Loctite LB 8101 [pe baza de silicon]= 40 lei 

 

Lubrifierea majoritatii componentelor din plastic si elastomeri pe care nu le ataca chimic

Interval temperatura de lucru: între -50° C și +200° C

Dimensiunea am balajului 75 ml

[daca ma uit la cutie ambalaj ,numai aia face jumate din pret 1f642.png:) ]DSCF2053.jpg

Link spre comentariu
Acum 19 minute, BRANCA a spus:

Chestia asta cu lubrifiant e ca si cum ai spune ca e o vaselina...In fapt,la prezentarea produsului,se specifica-"pt supape si garnituri".Mai ca ma gandeam ca-i bun de lubrifiat bordul de la masina!...

este vaselina da,dar nu doar pt supape si garnituri.Am de ex parti la autoturism unde nu pot fi lubrifiate cu vaseline normale pt ca le corodeaza,inegreste.Sau la atelier diverse accesorii la pompele statiilor de lipit ce le posed.Oringuri,semeringuri la pompe.Iar specificatii in pdf daca ii dati denumirea gasiti pe goagal multe.Fiind "nume propriu "

Link spre comentariu

Letcoane JBC T245 A , 240 lei bucata 

Poza nr 2:---  7 buc virfuri C 245 folosite dar perfect functionale  ,se vind la pachet  = 70 lei [reiese 10 lei/buc] modele :245759,245755,245944

Am si aprox 50 bucati virfuri C245 noi la 50 lei/buc [ 731,944,029,061,966,944,759,755 -pt detalii contact pe privat]

La achizitionarea unui letcon se ofera bonus un virf nou la alegerea mea sau pachetul de 7 buc. folosite DSCN6745.jpg

DSCN6746.jpg

Link spre comentariu

pulverizator heavy duty Klager Plastic made in Germany = 50 lei 

pulverizator de calitate ,plastic rezistent la solventi,chimicale,diuze metalice .Capacitate 1L .Eu folosesc de 10 ani asa ceva la spalare cu izopropil alcool[cablaje,electronice,vitrine,etc] si acasa la dezinsectie,erbicidare.In cazul de fata se poate pulveriza si dezinfectant .Pt cine nu a folosit asa ceva :nu este plastic gen "PET" subtire si de proasta calitate.

Pt pret veti gasi pe net acelasi model [nu asemanatoare] la minim 15 euro....

Produs nou 

DSCN6775.jpg

Link spre comentariu
La 24.03.2020 la 10:50, GOOD-Q a spus:

pulverizator heavy duty Klager Plastic made in Germany = 50 lei 

pulverizator de calitate ,plastic rezistent la solventi,chimicale,diuze metalice .Capacitate 1L .Eu folosesc de 10 ani asa ceva la spalare cu izopropil alcool[cablaje,electronice,vitrine,etc] si acasa la dezinsectie,erbicidare.In cazul de fata se poate pulveriza si dezinfectant .Pt cine nu a folosit asa ceva :nu este plastic gen "PET" subtire si de proasta calitate.

Pt pret veti gasi pe net acelasi model [nu asemanatoare] la minim 15 euro....

Produs nou 

DSCN6775.jpg

up-ultima bucata 

Link spre comentariu

Ma intereseaza sa le cumpar. suna-ma te rog la 0788319075 sa stabilim detaliile (nu pot trimite mesaje private)

 

am mai adus freze carbura : pachet de 100 buc= 50 lei . 

Lungime aprox 40 mm, diametru coada aprox 3 mm, diametru parte utila 2,4 si/sau 1,8 mm.Amestecate vrac 100 buc=50 lei

Link spre comentariu
Acum 13 ore, luci554 a spus:

Ma intereseaza sa le cumpar. suna-ma te rog la 0788319075 sa stabilim detaliile (nu pot trimite mesaje private)

 

am mai adus freze carbura : pachet de 100 buc= 50 lei . 

Lungime aprox 40 mm, diametru coada aprox 3 mm, diametru parte utila 2,4 si/sau 1,8 mm.Amestecate vrac 100 buc=50 lei

freze nu mai am ,s-au dat atunci imediat toate.Nu stiu cu nebunia asta cind mai pot aduce .O sa postez aici 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări