Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Cumpar ecran Samsung fullHD


Janos.ro

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Ar trebui să ştiţi că display-ul unui tv costă cu mult mai mult decât placa de bază.Deci cine are un tv defect şi display bun, caută să cumpere placa de bază de la cineva care şi-a spart ecranul, dar nu-şi vinde ecranul....poate doar vreun depanator care nu mai are loc unde să le ţină le-ar mai vinde, dar nu ieftin oricum.Nu cunosc pe nimeni care să-şi fi spart display-ul şi să reuşească să cumpere altul...

Link spre comentariu
Acum 9 ore, Janos.ro a spus:

Caut ecran Samsung full HD

CY-HF320BGSV1H

Samsung display.jpg

codul CY-HF320BGSV1H nu ajuta prea mult,poate doar pe partea de backlight,

la o cautare pe googul rezulta 2 displayuri,unul de sharp si unul samsung,de multe ori le spun forumistilor,sa posteze codul t.con,mai ales la vetel si china,dar nici la samsung nu e mare diferenta in ultimul timp,stiu pe cineva ce mai intra pe forum ,ce a avut o ,,belea,, la schimbarea ledurilor a crapat displayul,se poate intampla oricui,si cei ce se dau zmei ca nu au patit.o mint de ingheata apele,sau chiar nu au clienti,in fine omul a cumparat tv.ul de la mine functional era pus pe olx la vanzare,la 870lei acum cca 2-3 ani,tot 32inch,cum eu nu trimiteam decat cu plata avans ,omul a fost deacord,asa ca l.am lasat in 800lei plus transport,dupa ce mi.a trimis datele dumnealui pentru livrare,am vazut ca intra si pe forum,si chiar avea anunt de cumparare display,l.am linistit ca tv.ul e ok,si va fi ambalat in cutie de tv,si a ajuns ok,si la telefon am aflat patania lui,era dator clientului cu tv.ul intreg,oricum atunci tv.urile mai ales smart aveau alte preturi,ce vreau sa spun?

ca nu se stie cat poate oferi cel ce cere si cat poate cere cel ce vrea sa vand,in functie de situatie,

ce tv e? samsung model 32f5xxx ?si ce t.con are 

si ce locatie aveti?

succes

Editat de iuliantv
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări