Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

lipire conector plat intre lcd si placa de baza!


Vizitator mihaigal

Postări Recomandate

Vizitator Burca Gabriel

sal... cine stie de unde pot sa dau comanda de flat connector display for opel astra g ......asi vrea sa fie saitul din Romania ......va multumesc frumos!

Link spre comentariu
Vizitator Burca Gabriel

Zimi si mie cine anume are...... Te rog frumos.....unde asi putea sa las un mesaj ca sa îl găsesc...... Mulțumesc

Link spre comentariu
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 5 luni mai târziu...
Vizitator arschery

Ce mor eu pe secretosii astia care incearca sa faca si ei un banut, de ce nu ajutati ma fomistilor oamenii?De aici va cumparati tot ce va trbuie, folie si scula aia de lipit, folia vine cu manual de instalare, baietii ofera suport pe skype si daca esti prost atunci au si serviciu de montaj, adica trimiti la ei si cu 30 euro primesti problema rezolvata.http://www.pixelfix.net/eng/opel-vauxhall.html

Link spre comentariu
  • 3 luni mai târziu...
Vizitator Aldea Florin

Crezi ca numai scula e problema ? Mai degraba cauta sa cumperi banda flexibila, se poate lipi si cu pistolul de lipit, faci ansa in forma de T ca sa poti aplica pe suprafata mare. Asta nu inseamna ca recomand improvizatia, ci spun ca se poate, am lipit cateva folii la telefoane mobile cu pistolul de lipit sau statia de lipit si nu am stricat niciuna.

 va salut sun nou pe aici si caut rezolvare la o problema doar ca difera masina si fac referire la cesurile de bord pentru megane 3 la care am aceeasi problema  ca cei de pe aici, adica acea folie de legatura dintre displayul kilometrajului si placa sa deteriorat si nu mai vad mare lucru pe display.

Link spre comentariu
Vizitator Aldea Florin

asa arata folia si displayul

 va salut sun nou pe aici si caut rezolvare la o problema doar ca difera masina si fac referire la cesurile de bord pentru megane 3 la care am aceeasi problema  ca cei de pe aici, adica acea folie de legatura dintre displayul kilometrajului si placa sa deteriorat si nu mai vad mare lucru pe display.

post-255260-0-87230700-1456177166_thumb.jpg

post-255260-0-41000900-1456177168_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări