Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Main board Sony


Toni Marginean

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Acum 4 ore, dan cod a spus:

Eu nu am reușit sa caut în tvuri fiindcă sunt cu covid. 

fereasca dumnezeu

depistat cu test? 

sau ca mine ,doar am banuit ca sant ,covidat,, vre-o 4-5 seri au curs apele de pe mine,vre-o 3 zile ma usturat pieptul,vre-o 2 saptamani am tusit de cateva ori pe zi(nu sant fumator si nu am astfel de manifestari de fel)mi-am pierdut putin gustul vre-o 2 zile,doar usturoiul l-am simtit putin,ma usturat spatele in zona plamanilor,ma durea spatele,de ma apucam cu mainile de picioare sa ma ridic din pat,o zi intreaga ma durut capul de nu mai puteam.........

Link spre comentariu
Acum 1 minut, iuliantv a spus:

fereasca dumnezeu

depistat cu test? 

sau ca mine ,doar am banuit ca sant ,covidat,, vre-o 4-5 seri au curs apele de pe mine,vre-o 3 zile ma usturat pieptul,vre-o 2 saptamani am tusit de cateva ori pe zi(nu sant fumator si nu am astfel de manifestari de fel)mi-am pierdut putin gustul vre-o 2 zile,doar usturoiul l-am simtit putin,ma usturat spatele in zona plamanilor,ma durea spatele,de ma apucam cu mainile de picioare sa ma ridic din pat,o zi intreaga ma durut capul de nu mai puteam.........

Soția e confirmata. Lucrează în spital și de acolo a luat. Cam de vineri. De duminica seara nu are nici gust nici miros. Eu ieri am făcut 37,8 deși normal am 36,2-36,3. Deci clar am luat și eu de la ea. Sunt ok, ma simt bine nici nu știam ca am febra dacă nu mi-o luam ieri aiurea. 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, dan cod a spus:

Soția e confirmata. Lucrează în spital și de acolo a luat. Cam de vineri. De duminica seara nu are nici gust nici miros. Eu ieri am făcut 37,8 deși normal am 36,2-36,3. Deci clar am luat și eu de la ea. Sunt ok, ma simt bine nici nu știam ca am febra dacă nu mi-o luam ieri aiurea. 

ok

am 2 prieteni ce au fost confirmati,unul nu si-a pierdut gustul sau mirosul ,dar totusi a avut mai toate simtomele ca si mine,si unul si-a pierdut gustul dar nu sa simtit asa rau,vroiam o confirmare si din alte surse,eu unul am stat in casa cca 2 saptamani ,paracetamol,vitamina d,vitamina c,fervex,si usturoi in loc de antibiotice,pieptul si tusea m-au tinut mai mult,in rest in cca 6-7 zile au trecut

Link spre comentariu
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări