Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

blaupunkt car 300


Vizitator clau13

Postări Recomandate

Vizitator clau13

Va salut! Am un blaupunkt car 300 si o problema cu el, nu mai functioneaza cautarea de frecventa, si unele butoane cifrele. Mentionez ca e cu cd, ce ar avea? asi putea sa fac ceva sau ma poate ajuta cineva? Multumesc

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Vizitator clau13

am pus buluine de alea de la kitul de telecomanda, dar nu functioneaza nici o tasta, ele intrand in locuasul de conexiune, mentionez ca de la o vreme nu mai imi cere nici codul de securitate.

Link spre comentariu
Vizitator clau13

l-am dus intr-un service, a stat 3 zile pe acolo, zilnic ii sunam sa intreb daca a rezolvat ceva....raspunsul acum ne apucam de el, a 4-a zi l-am luat asa cum era, concluzia mea....unele service-uri sunt wc-uri, iar aparatul meu ramane la stadiu de modulator si cd

Link spre comentariu
  • 3 luni mai târziu...
Vizitator daniel maistrul

Buna dimineata!! Am un casetofon audio blaupunkt car300 luat de la cineva si mai mult ca sigur este blocat din cauza mai multor incercari de coduri gresite . se mai poate decoda sau face ceva?? sau eu as dori sa il alimentez separat de masina si cumva sa ii dau semnal audio din exterior de la un telefon sau ceva, s-ar putea asa cv?? sau ce sa ii fac?? multumesc frumos!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări