Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

**** Cum se alimenteaza BECKER Q08 Audio 10 --Mercedes-Benz


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

 

 

Da am reusit sa-l alimentez functioneaza bine 30 de secunde dupa care apare PROD , CE ESTE DE FACUT ???
pe masina original merge fara probleme ,daca il puneti pe alta masinatrebuie dezactivat ''IMMO'',pentru asta trebuie citita memoria(24lc04 smd) si sa postati binul
Link spre comentariu

 

 

Da am reusit sa-l alimentez functioneaza bine 30 de secunde dupa care apare PROD , CE ESTE DE FACUT ???

pe masina original merge fara probleme ,daca il puneti pe alta masinatrebuie dezactivat ''IMMO'',pentru asta trebuie citita memoria(24lc04 smd) si sa postati binul
Merge doar pe masina de pe care a fost dat jos sau si pe alta de acelasi tip care are in dotare aparat identic cu acesta ? si memoria asta cum o citesc trebuie vreun aparat ceva ?
Link spre comentariu

 

 

programator gasesti la adelaida la 40 roni sau dute la cineva care stie sa citeasca memoriapui binul pe o disketa,al pui pe forum,dezactivam ''IMMO'',pui binul pe discheta cu ''IMMO''dezactivatsi te duci inapoi sa rescrii memoria
Programatorul se conecteaza la calculator (PC)? E complicat de folosit mai trebuie driver ceva , am statie cu aer cald ma pricep cat de cat , crezi ca m-as descurca nu de alta dar prefer sa ramana programatorul la mine
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări