Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

programator rt809f


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • 10 luni mai târziu...

pima data urez un la multi ani tuturor membrilor forumului si staff-ului

vin la dvs cu o intrebare; vreau sa i-mi iau un programator RT809F si din ce am vazut la majoritatea scrie sa nu ii fac upgrade soft,

aici m-am blocat, asta tiseamna ca nu voi putea pune versiunile noi de soft sau sint niste tepareli adica clone mai bine zis?

Link spre comentariu

Nu fane nu ai inteles , eu aici am pus programul programatorului care il instalezi pe pc si ca este o versiune mai noua ca suporta mai multe memorii , nu se face upgrade de soft la programator , la upgrade soft pentru programator nu se face pentru o versiune mai noua de soft ca este ffoarte posibil sa nu mai mearga dupa , sper ca sa inteles ideia , si daca vrei sati iei un RT809F e bine dar daca tot cumperi unul eu te sfatui sa mai pui niste banuti in plus si sa cumperi un RT809H ca este mult mai bun si iti vei scoate banii pe el in scurt timp acesta suporta si nand flash

Link spre comentariu

scuzama dn Florin din viteza am scris f normal la H mam hotarit am vazut pe ali undeva la 130-140n S cu 20 de adaptoare si cred ca o sa il comand dupa 1 ianuarie desi cred ca o sa astept 2luni pina vine nu stiu cum e in Romania cu comenzile astea,sau apelez din nou la relatii cum am facut si cu osciloscopul in 2 saptamini era pe masa in lucru

Link spre comentariu
  • 2 săptămâni mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări