Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

cine a auzit de marca BM?


bogdan_2006

Recommended Posts

  • Replies 22
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bogdan_2006

    7

  • Sandu_alex_999

    5

  • Extasy2525

    2

  • Kytan666

    1

Top Posters In This Topic

Iti dau o idee mult mai buna,pune mana si scoate-l afara din incinta si vezi ce scrie pe el,crezi ca aici stie cineva toate difuzoarele dupa felul in care arata? cea mai buna rezolvare desfa-l si uite-te pe el... :smt006

Link to comment

Vasile daca te referi la Boschmann ca este o mare porcarie te inseli amarnic,am pus mana pe zeci de suburi de masina si nici unul dintre ele nu ducea mai mult de 200w , modelul care il am eu a fost testat cu putere de 400 si nici macar nu s-a chinuit cat alealalte la 200w , nici macar nu s-a incalzit....celelalte se incalzeau in jumate de ora asta a fost testat cateva ore cu brio!! era tot la temperatura camerei cand l-am oprit...P.S. se exclud suburile pioneer , GZ si alte firme cunoscute ...ca inca nu am avut ocazia sa vad unu mai "sanatos" am sa cumpar eu unul sa vad de ce este in stare....intr-o zii... :smt006

Link to comment
Guest alinezzou

pai nu stiu...contacteaza-i pe baieti de acolo..cu toate ca n-ai prea mari sanse de a primi vreun raspuns de la ei pt vand engross cica :weedman: bafta!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines