bogdan_2006 Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 cine a auzit de marca de difuzoare BM?as vrea niste detalii plseventual un link de unde sa-mi iau singur detaliile, plsastept raspunsurile voastre Link to comment
ghimpe-- Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 Adica Blue Monster? http://www.usspeaker.com/paudio%20index-1.htm :smt017 Link to comment
bogdan_2006 Posted December 16, 2006 Author Share Posted December 16, 2006 nu chiarmerci de raspunsiti mai dau un detaliu Link to comment
Sandu_alex_999 Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 Poate sa fie BoschMann daca e asa,sunt foarte bune difurile :smt006 Link to comment
Guest Vasile Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 Wrong post :smt006 Link to comment
bogdan_2006 Posted December 16, 2006 Author Share Posted December 16, 2006 merci mult de raspunsuri dar sa fiu sincer tot nu sunt prea lamuritdaca vrei sa ma luminati mai bine???plssssi care e siteul lui dalas??? Link to comment
Guest Vasile Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 am postat altceva, era vorba de alte produse :(BM este o chinezarie de toata jena Link to comment
Sandu_alex_999 Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 Iti dau o idee mult mai buna,pune mana si scoate-l afara din incinta si vezi ce scrie pe el,crezi ca aici stie cineva toate difuzoarele dupa felul in care arata? cea mai buna rezolvare desfa-l si uite-te pe el... :smt006 Link to comment
Sandu_alex_999 Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 Vasile daca te referi la Boschmann ca este o mare porcarie te inseli amarnic,am pus mana pe zeci de suburi de masina si nici unul dintre ele nu ducea mai mult de 200w , modelul care il am eu a fost testat cu putere de 400 si nici macar nu s-a chinuit cat alealalte la 200w , nici macar nu s-a incalzit....celelalte se incalzeau in jumate de ora asta a fost testat cateva ore cu brio!! era tot la temperatura camerei cand l-am oprit...P.S. se exclud suburile pioneer , GZ si alte firme cunoscute ...ca inca nu am avut ocazia sa vad unu mai "sanatos" am sa cumpar eu unul sa vad de ce este in stare....intr-o zii... :smt006 Link to comment
Guest Vasile Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 Ma refer la farfuriile astea zburatoare pe care scrie BM pe calota, sunt cele mai proaste difuri din cate am vazut. Link to comment
Guest alinezzou Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 dap..probabil ca e boschmann...vezi daca gasesti modelul pe http://www.bos.ro Link to comment
bogdan_2006 Posted December 16, 2006 Author Share Posted December 16, 2006 merci multintr-adevar e un boschmann BM 25250acuma cum fac k sa aflu toate detaliile despre el??? Link to comment
bogdan_2006 Posted December 16, 2006 Author Share Posted December 16, 2006 merci mult intr-adevar e un boschmann BM 25250 acuma cum fac k sa aflu toate detaliile despre el??? am intrat pe http://www.bos.ro dar nu m-am lamurit deloc Link to comment
Guest alinezzou Posted December 16, 2006 Share Posted December 16, 2006 pai nu stiu...contacteaza-i pe baieti de acolo..cu toate ca n-ai prea mari sanse de a primi vreun raspuns de la ei pt vand engross cica :weedman: bafta! Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now