Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Hp-18S


Solim

Recommended Posts

Din ce ziceti voi,is foarte incantat ca o sami fac si eu asa ceva,DaR mai am o nelemurire:E mai bun Stage-Line de 18" decat Hp-18s?nu stiu care anume,am doar poza cu difurile.5 min pana o pun

Link to comment
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Solim

    25

  • adircf

    11

  • Mircea Bartic

    9

  • Sharky

    4

no offence Solim, dar nu-mi pot inchipui cum poate sa sune de oribil difu ala de 18", fie el ce-o fii si cu piezzo in varianta diy :toimonster: . Alea sunt genul de boxe pe care le vezi in caminul cultural de pe ceva deal in care distorsioneaza maneaua la greu.

 

Hp18S garantez ca suna in domeniul lui de frecv de 10 ori mai bine de cat amandoua la un loc

Link to comment

asculta-ma.Intreaba pe oricine de pe forumul asta care are au vazut difuzoare la viata lor cum poate sa sune un difuzor pe 18" cu suspensia roz sau in general difuzoarele colorate :goodman:pag mana in foc ca nu au mai mult de 92 de db la 1 w :toimonster: si ai la goluri in frecv acolo.....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Terms of Use si Guidelines