Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Laboratoare de Electronica.

Recommended Posts

Electronica...boala grea si incurabila. Laboratorul meu este bucataria - atunci cand nu este ocupata, in rest pe balcon, vara.

Parerea mea: Dan este unicat in Romania si poate printre putinii din Europa care detin o astfel de "tehnica". Felicitari si multa sanatate sa poti munci si sa te bucuri de ceea ce ai !

• 2 months later...

Deschid subiectul in speranta ca multi vor posta poze cu atelierele si laboratoarele lor pentru a ne clati ochii.O sa fac topicul si lipicios sa fie usor de gasit.Eu mi-am renovat acum atelierul si cam asa a iesit.Cand se va finaliza constructia de sus(fac etaj poeste el)voi pune poze si de acolo.Pentru piese mi-am facut stand pe rotile cu dulapioare pe ambele parti.

Nu mă pot abține, trebuie să răspund...Felicitări, și pt atelier și pt scule!Și eu am visat dintotdeauna așa ceva, greu de realizat (mai ales acasă, mai ales doar de hobby)Dacă aș incerca așa ceva acasă aș dormi pe preș, în fața ușii :)
  • 1 month later...

Va multumesc pentru intelegere . La mine a fost ( si este ... ) mult mai simplu . Oare ? ... Sotia este ( si ... ) de profil . Pot avea loc discutii privind performantele , starea , utilitatea , raritatea unei potentiale achizitii . Si PRETUL ... ! ISARESCU  (al familiei ... ) activeaza acum in zona cifrelor , analizelor , bilanturilor , bugetelor ... si alte cele , atat de neintelese , ale contabilitatii . De calibru mare ... Asa ca e din ce in ce mai greu ...

P .S . - cu scuze pentru off - topic ...

Edited by gauss