Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Ce jocuri va plac ?


Postări Recomandate

nu înşir ce-am jucat, că mă joc de pe vremea când era HC-ul la putere (şi mai am încă casetele şi obiectul, casetofonul, nu prea :) ), şi e lista luuungă ca guvernarea pesedeului.singurul lucru pe care-l mai joc acum e "Merchant", un joculete de "tabletă", că pe telefonul meu nu vrea să se instaleze, şi din când în când wow... intru niţel la bg, să mă răcoresc de draci! :rade:asta, sau open arena... recomandat momentelor când ai vrea să-l imiţi pe breivik! :96

Link spre comentariu

Ciudat.

La Internet Backgammon (din aplicatiile Windows-ului) exista optiunea de sunet si au ceva zornait. Fad si sumar ce-i drept, dar este.

 

Intr-adevar, pe Expert sunt vai mama lor multi de pe mapamond.

Iti dai seama cand ai prins un roman la capatul celalalt al firului.

Neah! Nu sare zarul din "troaca"!E "altceva" cand joci "real"!Parerea mea.

Link spre comentariu

Seria STALKER(plus moduri),GOTHIC,Fallout,Borderlands,Torchlight,FEAR,HalfLife,Elder Scrolls,COD,Medal of Honor.  Far Cry 1,Dishonored(o placuta surpriza printre jocurile mai noi care sunt SECI),World of Tanks seara cu baietii din clan si multe altele.Am vreo 100 de DVD-uri cu joace,multe dintre ele nici nu se mai gasesc pe to.....Prefer RPG-urile dar seria STALKER si Fallout sunt preferatele mele.

Link spre comentariu

(...) GOTHIC(...)FEAR,HalfLife,Elder Scrolls,(...).  Far Cry 1,Dishonored(o placuta surpriza printre jocurile mai noi care sunt SECI).

 

Imi place cum gandesti. Corect, Dishonored este un extraterestru prin mizeriile care se fac astazi. 

Abia astept sequel-ul anuntat pentru 2016. Sper sa-l scoata si pentru PS3.

La trailer balesc.

 

Gothic 3 e al doilea joc de suflet al meu.

FEAR probabil cel mai bun shooter ever, iar Skyrim, un alt extraterestru.

 

Daca ai consola si ti-au placut TES si Gothic, iti recomand cu toata caldura Dragon's Dogma.

 

Altceva: FarCry 2 a fost cam mizerabil, dar 3-ul, desi e retardutz pe alocuri, ofera o experienta frumoasa.

 

 

Respect batrane !

Editat de georgeleus
Link spre comentariu
  • 9 luni mai târziu...

Pentru ca in viata reala gasesc destul de greu parteneri pentru sah sau table(oamenii "este" ocupati), cand am chef joc sah sau table pe calculator.E ciudat, mai ales la table, sa nu aud zornaitul zarului :rade:

Si mie imi place foarte mult sahul in realitate si pe PC (vreau sa jucam) , in rest am incercat World of Warcraft, Cs Go si Fifa 07,08-16.

Link spre comentariu
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 1 an mai târziu...

       Vad ca nu am mai postat nimeni de 2 ani, sper sa nu se supere cineva ca dezgrop mortii :wretre

Imi plac in general 2 tipuri de jocuri, alea amuzante si aparent fara sens, si mai ales cele care au un backstory (o poveste). Din seria celor amuzante ar fi :Goat Simulator, Gang Beasts, si mai sunt dar nu imi vin in minte.

       Din categoria jocuri cu poveste, Firewatch, chiar daca e walking simulator, Brothers a tale of two sons, Minecraft Story Mode (nu radeti ca e bun jocul) toate episoadele, Wolfenstein Return to Castle, Sniper Elite, seria GTA, Among the sleep, Outlast, Metal Gear Solid, Halo etc. Ocazional World of Tanks.

       Mai adaug la ele jocurile puzzle si point&click pe care le joc de obicei pe telefon, si recomand cu caldura toate jocurile de la Rusty Lake, mi se par geniale.

Editat de M.Adrian
Link spre comentariu

Wolfenstein Return to Castle, Sniper Elite, seria GTA le-am biruit la vremea lor. Mai erau destule dar nu le mai tin minte... Far Cry,era fain. Jucam doar shootere,apoi m-am dat putin pe CT cat mai erau servere unde chiar jucai ca o echipa,nu cu toti papagalii avizi de scor/frag, sau cum ii mai zicea. 

Link spre comentariu

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări