Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Samsung S3 Front Glass spart


Vizitator bvdany

Postări Recomandate

Pai nu ne comparam in acele domenii deoarece ne impiedica..... exact ....... buzunarul. Un mecanic neamt nu castiga si nu va castiga veci cat un mecanic roman (sunt si exceptii dar nu le discutam....), castiga m,ult mai mult.... Iar castigand mai mult isi permite, in schimb romanul zice asa: "hai ca incerc sa remediz eu, ce draq, nu mai dau si alti bani pentru un mizilic...". Si, intr-un fel, chiar e bine ca un barbat sa stie mai multe, eu ma minunez de cati barbati exista si care nu stiu decat sa mearga la un job (de multe ori si ala pe la stat....ceva bugetari....) si sa butoneze telecomanda si smartfonu'...... Nu are nimeni pretentia ca un barbat sa stie de toate dar macar sa schimbe un amarat de bec sau alte "task-uri" la fel de simple (sa stie sa bata un cui, sa stranga un surub etc)......

Link spre comentariu
  • 1 an mai târziu...
  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Vizitator Cosmin Matei

Feriti-va de service-ul ContaKt express din Timisoara, sunt niste hoti ordinari care mi-au furat piese din telefon. Regret aceasta experienta cu acesti taranoi. Am scris acest lucru si pe pagina lor de facebook si mi au sters comentariu in cateva secunde, cu aceeasi dexteritate cu care mi au furat inlocuit camera telefonului cu una stricataFeriti-va de service-ul ContaKt express din Timisoara, sunt niste hoti ordinari care mi-au furat piese din telefon. Regret aceasta experienta cu acesti taranoi. Am scris acest lucru si pe pagina lor de facebook si mi au sters comentariu in cateva secunde, cu aceeasi dexteritate cu care mi au furat inlocuit camera telefonului cu una stricata

Link spre comentariu

A zis ca a fost schimbata camera telefonului cu una defecta.

 Am scris acest lucru si pe pagina lor de facebook si mi au sters comentariu in cateva secunde, cu aceeasi dexteritate cu care mi au furat inlocuit camera telefonului cu una stricat

Link spre comentariu
  • 3 săptămâni mai târziu...

Feriti-va de service-ul ContaKt express din Timisoara, sunt niste hoti ordinari care mi-au furat piese din telefon. Regret aceasta experienta cu acesti taranoi. Am scris acest lucru si pe pagina lor de facebook si mi au sters comentariu in cateva secunde, cu aceeasi dexteritate cu care mi au furat inlocuit camera telefonului cu una stricata

Îţi trimit eu o cameră .

Bănuiesc că tu ai dus telefonul în service perfect funcţional şi ei ţi l-au dat nefuncţional ...

Link spre comentariu

Foarte putin probabil sa fi furat careva o camera de s3, cel mai probabil s a defectat in momentul cand a aparut problema pentru care l ai dus la service...nu e regula sa se strice o singura chestie. Dupa mine nu poti sa scrii o chestie din asta decat daca nu ai nici o urma de indoiala.

Link spre comentariu
  • 1 lună mai târziu...

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări