Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

philips 14ht3153


Postări Recomandate

salut am un tv philips 14ht3153 de reparat este echipat cu jungle tda 8362e procesor tmp87cm36n-3438 .defectul:dunga orizontala.acest ev este echipat cu bd135 si bd136 .am schimbat bd si le arde imediat am schimbat filtrajele degeaba le arde am ars aproximativ 10 bucati.as dori daca puteti sa imi spuneti unde ar putea fi problema

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

ceva e putred in danemarca . 14ht3153 e construit pe l9h2.e ...iar 14ht3152 este construit pe a7h1 . verificati eticheta inca o data cu modelul .

este din italia diagonala 36 si in fata scrie hotel mode dar sigur e a7h1 am verificat cu schema.dar nu imi pot da seama ce poate avea
Link spre comentariu

salut am un tv philips 14ht3152 de reparat este echipat cu jungle tda 8362e procesor tmp87cm36n-3438 .defectul:dunga orizontala.acest ev este echipat cu bd135 si bd136 .am schimbat bd si le arde imediat am schimbat filtrajele degeaba le arde am ars aproximativ 10 bucati.as dori daca puteti sa imi spuneti unde ar putea fi problema

Link spre comentariu

salut am un tv philips 14ht3152 de reparat este echipat cu jungle tda 8362e procesor tmp87cm36n-3438 .defectul:dunga orizontala.acest ev este echipat cu bd135 si bd136 .am schimbat bd si le arde imediat am schimbat filtrajele degeaba le arde am ars aproximativ 10 bucati.as dori daca puteti sa imi spuneti unde ar putea fi problema

Link spre comentariu

ceva e putred in danemarca . 14ht3153 e construit pe l9h2.e ...iar 14ht3152 este construit pe a7h1 . verificati eticheta inca o data cu modelul .

este din italia diagonala 36 si in fata scrie hotel mode dar sigur e a7h1 am verificat cu schema.dar nu imi pot da seama ce poate avea
ai avut dreptate pe placa 3 era sters si nu se intelegea bine am vazut pe tub ca este defapt 2 ms pentru ca mi-ai atras atentia
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări