Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

TV SCHNAIDER M35-21189 21M321


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Pentru Service - menu , la acest model se seteaza mai intIi OSD-ul in lb. engleza si :1- se apasa M de 4 ori ,2- ... P(-) de 3 ori , 3- Caps4- Reveal . Iesirea si memorarea cu OK , submeniurile cu Reveal .Am inteles ca astea sunt pasii,am schimbat limba engleza ,apas pe M de 4 ori dupa tasta P- de 3 ori dar tasa CAPS care e?

post-25010-139829773282_thumb.jpg

Link spre comentariu

nu reusesc nicum sa intru in service menu :sparge: ori nu fac eu comenzile cum trebuie ori nu e buna telecomandaCall the Service-mode:Hinweis: The keys are still on remote control.!- Press key MENU 4 times- Press key P– 3 times- Press key V+ drücken- Press key CAPS drücken- Taste key REVEAL drückenAsta am gasit in documentatieeu procedez in felul urmator ,unde gresesc?cu el deschis pe prog 1 apas meniu de 4 ori si ajung in system,apas P- 3 ori si ajung la reglare limba (care acum este pe engleza)mai departe V+si dupa aceasta apasare trece pe limba germana,,,acum apas tasta CAPS,REVEAL si nimik ......................

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări