Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Probleme Redo Backup and Recovery


Vizitator Gabi M

Postări Recomandate

Vizitator Gabi M

Buna ziua. Am avut nevoie de un program pentru arhivarea si restaurarea datelor de pe un HDD sau o partitie a acestuia. Am gasit Redo Backup and Recovery, care este potrivit necesitatilor mele. Am urmatoarea problema. Dorind sa restaurez datele salvate in prealabil, am introdus CD-ul in unitate si am restartat calculatorul. A bootat corect de pe CD. A aparut un prim ecran pentru selectare modului de start (normal, safe mod.....). A urmat al doilea ecran cu logo-ul programului. In continuare in loc de ecranul cu doua butoane mari cu functiile Backup si Restore a aparut un ecran negru cu urmatorul mesaj:Linux ubuntu 2.6.35-22 generic # 35 Ubuntu SMP Sat. Oct 16 20:36:48 UTC 2010 i686 GNU/LinuxWelcome to Ubuntu!* Documentation: https:/help.ubuntu.com/To run command as administrator (user root), use "sudo "See "man sudo _root" for details; ubuntu@ubuntu : ~ubuntu@ubuntu:~$_Daca cineva poate sa ma lamureasca ce sa fac ca sa pot utiliza ma departe programul va sint recunoscator. Precizez ca inainte de aceasta problema am folosit programul de mai multe ori si a functionat perfect.Va multumesc

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Zile populare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări