Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Nu imi functioneaza tastatura pe perioade scurte de timp


Vizitator Andrei_Ignat

Postări Recomandate

Vizitator Andrei_Ignat

Nu am nici o treaba cu electronica sau chestii de genu dar cred ca voi ma puteti ajuta. Am o problema cu al meu PC. Eu stau la un camin studentesc si in momentul in care mi se opreste frigiderul ,care este destul de vechiut ~20 de ani , mi se opreste pentru cateva secunde si tastatura, chestia asta mi s-a intamplat cu 2 pc-uri si cu 2 tastaturi diferite , am mai cerut sfaturi si mi s-a zis sa imi iau nu stiu ce "filtru de deparazitare" , am fost la un magazin de profil si acolo mi-au spus ca aceste filtre nu se dau chiar asa ca trebuie sa stie ce putere are si ca in general le dau pentru masini de spalat nu stiu ce sa imi dea , mi s-a mai spus sa imi iau un prelungitor din acelea cu sigurata si protectie la supratensiune , acum am gasit pe net un " Stabilizator de tensiune RPC PWAV-06002PT-AB01A, 2 x Schuko " toate aceste "device-uri" sunt chestii de care nu stiu absolut nimic , asa ca va rog daca puteti si stiti ce ar trebuii sa fac sa ma ajutati . Multumesc !!!

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări