Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

C2552-SONG1 procesor pt Philips k30-k35


moro

Postări Recomandate

salutare tuturor ... zilele astea miam cumparat si eu un tv nou .. ca deh e la moda amu la 350 ron iti iei un tv nou klumea ... si am batranu philips ... saracu forjat dea lungu anilor si cu supra alimentare pe filament ... in fine am zis sa nu arunc la gunoi partea electronica ... ce pot folosi sa folosesc ... .miau sarit in oki niste integrate care sunt bune unele chiar noi ... inclusiv trafu de linii care leam luat ca prostu nou acu 3 ani in speranta ca din cauza aia se vede slab ... ( tub slabit)okC2552-SONG1 ma poate ajuta si pe mine cu data sheetu? pe google din pacate nam gasit absolut nimika :( sau daca avetzi schema cu partea de comanda de la philips k30 findca io am schema da numa de la sasiu acela unde is modulele video , if , audio , alimentare etc ....ma gandeam sa folosesc procesoru acela la un procesor audio ;) cu telecomanda si reglaje digitale si .. ma rog ati prins ideeava multumesc

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări