Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

cypres An2135sc

Recommended Posts

salutare ..imi cer scuze daca deschid un subiect aiurea..am o interfata de diagnostic renault(CanClip) si la instalare trebuia sa-mi gaseasca automat 4 drivere dar acum imi gaseste numai unul si banuiesc ca de vina ar fi acest an2135sc dar nu stiu de unde il pot cumpara din romania..are cineva idee?un link.o adresa cv sau daca ar exista un inlocuitor al acestui usb controller? :cry:

post-59070-139829729311_thumb.jpg

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pai din cate am inteles acesta nu trebuie programat inainte ci doar schimbat si s-ar programa el pe dispozitiv adaug poze cu interfata poate ajuta la cv..mentionez la acesta AN2135SC se incinde prea tare la doar 10 sec dupa conectarea interfetei la 12v..interfata este comusa din 2 parti una can si una iso si ambele parti au cate un AN2135SC si le-am inversat intre ele si atunci se gasesc alte drivere dar interfata nu poate comunica cu softul,,

CanClip renault.zip

Se gaseste la UTSource cu 15$ . Nu stiu daca trimit in Romania si cat costa transportul, trimiterea banilor, etc. Cere o cotatie.

multumesc mult! am trimis si astept un raspuns din parte lor..am vazut ca transportul ar ajunge si prin posta cu doar 4$ in timp de 2 saptamani..nu ar fi deloc mult si au transport si catre romania.se pot face plati prin western union deci ar fi ok--o sa postez daca fac comanda sau nu in functie de raspunsul lor ..poate va mai dori sa faca cineva comanda la ei si sa stie la ce sa se astepte
  • 2 years later...