Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Sony KDL-40BX400


Vizitator Pashalidis

Postări Recomandate

Vizitator Pashalidis

Buna seara,Pe televizorul sus mentionat aveam versiunea de firmware M8.722, iar din momentul in care am legat la TV un HomeCinema Sony si PSP3 , a inceput sa imi apara sistemetic o banda pe toata lungimea ecranului , cu Sys,BX4,1080p,etc. Pentru a scapa de aceasta banda foarte deranjanta , am trecut la firmwaveM8.728 si am reusit sa nu o mai am, DAR NU MAI POT VIZIONA MULTE DIN POSTURILE PE CARE INAINTE LE AVEAM (TVR HD, TVR1, PROTV HD etc ).Va rog sa ma ajutati sa imi reinstalez M8.722, sau sa rezolv altfel problema .Multumesc .

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Am un coleg care si-a luat tot Sony (care e umbra celui ce a fost odata) si acum i-si plange-n pumni pe ce-a dat banii. S-a plimbat cu TV-ul pe la garantie, ca e softul, ca nu e, pana la urma i-au inlocuit placa de baza cu totul.Daca e in garantie, luati legatura cu reprezentanta service.Softurile Sony se gasesc pe site-ul firmei. http://www.sony.ro/support/ro/product/KDL-40BX400

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări