Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Echivalente PAC015A si PAC014A


valentinleonte

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
Vizitator prutus

N-am auzit niciodata ca pioneer sa faca integrate copiate dupa altii.Era modul lor de a-si proteja drepturile de autor si vanzarile cu preturi exorbitante la piesele de schimb de parca fac lucruri cu mult mai bune ca altii...

Link spre comentariu

N-am auzit niciodata ca pioneer sa faca integrate copiate dupa altii.Era modul lor de a-si proteja drepturile de autor si vanzarile cu preturi exorbitante la piesele de schimb de parca fac lucruri cu mult mai bune ca altii...

Pioneer nu face integrate !!!!!!! Sanyo le face si ei le rebranduiesc . Eu intreb care ar fi echivalentul Sanyo al acestor PAC-uri ???
Link spre comentariu

Pioneer nu face integrate !!!!!!! Sanyo le face si ei le rebranduiesc

citatul de mai sus , luat in ansamblul lui , nu este adevarat ...! doar prima propozitie este corecta , atit...! pioneer apeleaza la mai multi fabricanti diferiti de piese din lume , care executa piese oem , personalizate pentru pioneer...! dau doar 3 exemple , asa , la repezeala...hitachi , st-microelectronics , sanyo , etc...!
Link spre comentariu

Pioneer nu face integrate !!!!!!! Sanyo le face si ei le rebranduiesc

citatul de mai sus , luat in ansamblul lui , nu este adevarat ...! doar prima propozitie este corecta , atit...! pioneer apeleaza la mai multi fabricanti diferiti de piese din lume , care executa piese oem , personalizate pentru pioneer...! dau doar 3 exemple , asa , la repezeala...hitachi , st-microelectronics , sanyo , etc...!
PAC-urile se pot cumpara originale dp site-urile prezentate, totusi sunt curios care este echivalentul lor. Binenteles ca aceste integrate pot fi facute si de alte firme in afara de sanyo, dar majoritatea PAC-urilor au fost stk-uri rebrenduite facute de sanyo.
Link spre comentariu

Arhivat

Acest subiect este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări