Jump to content
ELFORUM - Forumul Electronistilor
Sign in to follow this  
wally_gatter

Windows XP in maghiara

Recommended Posts

Este prima data cand mi se cere asa ceva.. Deci , am de instalat un windows XP in limba maghiara .. cum sa procedez? instalez windowsul normal si pe urma ceva update sau pachet de limbi? am cautat pe site-ul oficial Microsoft limba maghiara si nu am gasit. Sau este vreun Windows creeat / modificat de unguri care merge instalat direct in maghiara? :nas:

......instalez windowsul normal si pe urma ceva update sau pachet de limbi? .....Sau este vreun Windows creeat / modificat de unguri care merge instalat direct in maghiara?

Diai dat raspunsul singur... :rade: Prima varianta este cea recomandata.. In caz ca nu poti o incerci pe a 2-a

Este prima data cand mi se cere asa ceva.. Deci , am de instalat un windows XP in limba maghiara .. cum sa procedez? instalez windowsul normal si pe urma ceva update sau pachet de limbi? am cautat pe site-ul oficial Microsoft limba maghiara si nu am gasit. Sau este vreun Windows creeat / modificat de unguri care merge instalat direct in maghiara? :nas:

problema e ca pe site-ul official Microsoft nu este limba maghiara la language patch-uridaca dvs vedeti...http://www.microsoft.com/ro-ro/download ... px?id=1231

Am incercat linkurile de mai sus si nu mi-au modificat limba.. Daca aveti vreun link de download ptr ceva concret trimiteti mi-l pe PM , ,cazul in care este impotriva regulilor forumului sau lasati modfalitate de contact inafara forumului (ca sa respecta regulile) .. :da Am descarcat tot felul de tampenii si niciuna nu mi-a fost de folos :cry:

am eu cu serialul copiat SP2 , daca vrei iti trimit prin posta adica in plic....cred ca se poate....trimite-mi adresa.....

am eu cu serialul copiat SP2 , daca vrei iti trimit prin posta adica in plic....cred ca se poate....trimite-mi adresa.....

Mai bine instalezi un program cen cd image si faci o imagine la cd apoi il trimiti pe meessenger :rade: sau cu un program gen HFS ( http file Server ) ai dia share...

pe mess ar fi usor dar nu e limitat transferul de fisier parca la 100mb ? sau la o imagine iso ?nu stiu dar intreb......

Ma gasesti pe yahoo messenger: valy_ardelean .. si eu sunt de parere ca poti incarca imaginea in format ISO pe un site de gazduire temporara de fisere ... :da Ai si MP .. Merci celor care m-au ajutat si pana acum :dans:

pe mess ar fi usor dar nu e limitat transferul de fisier parca la 100mb ? sau la o imagine iso ?nu stiu dar intreb......

buna seara ! incercati sa il puneti pe un serviciu de cloud gen Skydrive sau google disc....eu recomand SkyDrive ... pe urma ii dati dlwally_gatter linkul de download de aici»» https://skydrive.live.com «« si va arata cam asahttps://skydrive.live.com/#cid=9BD30BFD ... A5E9%21340

Daca doresti pot sa te ajut cu o imagine CD in format iso ..Windows XP Service Pack 2 in Maghiara ..il scrii pe un cd si iti faci treaba ... :freaza:

Merci tuturor , tocmai facusem rost de la cineva de o imagine , am parlit un CD cu ea si am reusit sa instalez windowsul in maghiara... :da