Sari la conținut
ELFORUM - Forumul electronistilor

Postări Recomandate

...Pina la urma are cineva schema electrica la FU36 ?...

Aici ai un pdf cu schema lui FU32. Nu stiu in ce masura este aplicabila. Schema este relevata de mine, la cererea unui alt user. Sper sa-ti fie folositoare.[attachment=0]Schema electrica FU32.pdf[/attachment]
Multumesc pentru schema,dar nu se aseamana deloc,ma intereseaza mai ales partea de avans de lucru si avans rapid,urmaresc sa readuc la adevar 2 buc FU36 care acum functioneaza dar sunt fire care nu au tile...improvizatii multe,lipsesc interblocajele dintre avans vertical,avans orizontal,ce mai sa facut scoala pe ea.
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • 1 lună mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 3 ani mai târziu...
  • 3 luni mai târziu...
  • 4 ani mai târziu...
La 30.01.2013 la 17:06, TEDY a spus:

Salut,ai aici schema de la freza FU36.

post-11795-139829570192_thumb.png

post-11795-139829570243_thumb.png

Astept berea... :da

 

Editat de ola_nicolas: Berea, va trebui sa mi-o dai mie pentru ca tia-m pus niste imagini calumea. Alta data, fa in asa fel incat sa nu deformezi editorul topicului cu pozele.

Buna ziua,

Doresc sa imi scanati mai bine schemele .Nu se observa prea bine. 

Multumesc

Link spre comentariu
  • 2 ani mai târziu...

buna seara! daca mai are cineva timp pt.acest forum: va rog,am o problema de rezolvat la o freza FU 36,CUGIR.Un amic are o astfel freza si ma solicitat pt.a-l ajuta '' Avansul rapid'' nu mai functioneaza.un ajutor din partea dv.ar fi foarte util in rezolvarea mai rapida a problemei

Link spre comentariu

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.




×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Termeni de Utilizare si Ghidări