Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Am nevoie de telecomanda la: Thomas 51TCB 063 TX

Recommended Posts

Am nevoie de telecomanda la: Thomas 51TCB 063 TX. E un model vandut prin 1997 .Am incercat cu tot felul de telecomenzi universale si nu mi-a reusit nimic.Iar un pilot la el nu am gasit.Telecomanda originala nu stiu de unde sa pot procura .Deci va rog dati-mi o idee .

• Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

La acest model e p3026,sau ma insel?Proc. CTV 322V 1.2? :smt006

Sincer nu stiu e al unui prieten si nu i-am desfacut capacul ..inca dar daca trebuie fac si asta .Sincer nu am gasit in nici un catalog de telecomenzi vreun pilot care sa mearga a modelul asta .De unde sti ca e P3026. Sa desfac capacul sa iti spun si ce procesor are ? O fac si pe asta daca trebuie .

La acest model e p3026,sau ma insel?Proc. CTV 322V 1.2? :smt006

Sincer nu stiu e al unui prieten si nu i-am desfacut capacul ..inca dar daca trebuie fac si asta .Sincer nu am gasit in nici un catalog de telecomenzi vreun pilot care sa mearga a modelul asta .De unde sti ca e P3026. Sa desfac capacul sa iti spun si ce procesor are ? O fac si pe asta daca trebuie .
asta m-a lasat masca !!si am vazut o caruta de sfaturi date de tine ! tu chiar nu poti recunoaste un pca dupa osd ? :toimonster: :toimonster: :toimonster:

Am nevoie de telecomanda la: Thomas 51TCB 063 TX. E un model vandut prin 1997 .Am incercat cu tot felul de telecomenzi universale si nu mi-a reusit nimic.Iar un pilot la el nu am gasit.Telecomanda originala nu stiu de unde sa pot procura .Deci va rog dati-mi o idee .

si telecomenzi universale ai incercat tot prin telefon ?

Am incercat e un fel de a spune. De fapt el a incercat, inainte sa se roage de mine tot felul, pana si-a pierdut increderea ! am zis ca il ajut cu ajutorul vostru ...o sa se bucure !Ti-am zis sa lasi ironia ... se pare ca vorbesc singur .

toate ca toate , dar faza cu " Daca merge fac o bere " e tare de tot :smt044 :smt044 s-ar putea sa fie thomasul ala care nu merge pe pca , sa ne zici procesorul ca telecomanda se gaseste sigur orice ar fi

nu e ala tara ! ala e tcb 041