Jump to content
ELFORUM - Forumul electronistilor

Schema Telwin Technology 200

Recommended Posts

Salut!Am intrat in posesia unui Telwin Technology 200 defect si vreau sa-l repar.De vreo doua zile caut pe net schema, am gasit-o pe eserviceinfo.com dar se vede foarte prost, nu poti identifica numerotarea si valorile componentelor.Daca dispune cineva de o varianta mai lizibila il rog sa ma ajute!

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Salut!Am intrat in posesia unui Telwin Technology 200 defect si vreau sa-l repar.De vreo doua zile caut pe net schema, am gasit-o pe eserviceinfo.com dar se vede foarte prost, nu poti identifica numerotarea si valorile componentelor.Daca dispune cineva de o varianta mai lizibila il rog sa ma ajute!

Pentru a-l repara incearca sa iei legatura cu userul cipryan123 care este un profesionist cu o vasta experienta in repararea invertoarelor Telwin, Lincoln Electric etc. Invertorul pe care il ai a este un invertor excelent ca si conceptie, realizare si performante. Repara-l daca merita dpdv financiar.
  • 10 months later...

Salut! Sunt in aceeasi situatie... Ma poate ajuta cineva cu o schema electrica mai lizibila pt. invertorul Technology 200? :(Multumesc!

Vreau sa incarc manualul service de o jumate de ora cel putin si da eroare. :sparge:SQL ERROR [ mysql4 ]Incorrect string value: '\xD0\x9E\xD0\xBF\xD0\xB8...' for column 'real_filename' at row 1 [1366]O eroare SQL a apărut în timp ce pagina era în lucru. Vă rugăm să contactaţi Administratorul forumului dacă problema persistă.